Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Misfits Gaming’de 3 Önemli Oyuncunun Sözleşmesi Doldu

3 oyuncunun kontratı doldu! 12 Ocak’ta başlayıp bu gece sona eren ELEAGUE Major 2018 Ana Elemeleri’nde oynadığı 4 maçın sadece birinde kazanabilen Amerika Birleşik Devletleri merkezli kuruluş Misfits Gaming’in CS: GO takımında, 3 oyuncunun sözleşmeleri dün itibarıyla doldu.

Takımın önemli oyuncularından olan Shahzeb “ShahZaM” Khan, yıllarca Cloud9 forması ile izlediğimiz Sean “[email protected]” Gares ve takımın en genç oyuncusu olan Hunter “SicK” Mims‘in kontratlarının dolmasıyla birlikte nasıl bir yol izleyeceği de merak konusu oldu.

Shahzeb “ShahZaM” Khan Twitter üzerinden yaptığı açıklamada; Misfits ile olan kontratının süresinin dolduğunu belirterek takımdan ayrıldığını, şu an için boşta olduğunu ve seçenekleri değerlendireceğini açıkladı.

Kontratları dolan diğer oyuncular olan [email protected] ve SicK ise herhangi bir açıklamada bulunmadılar.

Peki Misfits Gaming’in Diğer Oyuncuları Nasıl Bir Yol İzleyecek?

Takımın 2017 yılının Nisan ayında RANKS takımından kadrosuna dahil ettiği Fransız ikili François “AmaNEk” Delaunay ve  David “devoduvek”Dobrosavljevic‘in kontratları ise 2018 yılının Mart ayına kadar devam ediyor. Oyuncuların, tam da ESL Pro League 7. sezonuna bir aydan kısa bir süre kala nasıl bir yol izleyecekleri merakla bekleniyor.

Misfits Gaming, TSM’den ayrılan bu kadroyla Ocak 2017’de sözleşme imzalamıştı. Dreamhack Open Tours ve ESL Pro League 6. sezon finallerinde yarı finale kadar yükselmiş olan Misfits, CyberPowerPC Extreme Gaming Series kapsamında geçtiğimiz sonbahar ayında düzenlenen turnuvayı da şampiyonlukla tamamlamıştı.

Misfits Gaming, katıldığı ELEAGUE Major 2018 Ana Elemeleri’nde temsilcimiz Space Soldiers ile de karşılaşmıştı. Son anına kadar heyecana sahne olan maçta Space Soldiers, Misfits’i 16-13 mağlup etmişti.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive