Connect with us

Güncel

Mobil oyun şirketi Boss Bunny, CZN Burak ile partner oldu

Mobil oyun şirketi Boss Bunny, @CznBurak ile partnerliğini ve CZN Burak ile ilgili bir mobil oyun geliştireceğini duyurdu.

Boss Bunny

Dubai merkezli mobil Hyper & Casual oyun şirketi Boss Bunny linkedIn‘den yaptıkları duyuru ile ünlü restaurant zinciri sahibi Burak “CZN Burak” Özdemir ile partnerliğini duyurdu.

“Boss Bunny Games, Şef Burak ile dünyanın her yerinden her yaştan insana hitap edeceğini umduğumuz bir mobil oyun yaratmak için ortak olmaktan büyük heyecan duyuyor. Şef Burak’ın harika aşçılığına ve cazibesine kapılan büyük bir izleyici kitlesine inanılmaz bir çekiciliği var. Sadece oyuncunun daha fazlası için geri gelmesini sağlayacak eğlenceli ve uzun ömürlü bir oyun değil, aynı zamanda satış noktalarında özel teklifler ve Burak Şef’in dünyasını keşfetme fırsatı sunan bir oyun geliştireceğiz.”

Şirket, CZN Burak ile ilgili bir oyun geliştireceklerini söyleyen şirket oyuncuların bu oyunda Burak Şef’in dünyasını keşfedeceğini ifade etti.

Küresel pazarlarda CZNBURAK markalarına ve alt markalarına sahip olan Dives Holding’in Başkanı Rizgar Sak, “Süper Kahraman Şef Burak’ın eğlenceli dünyasını çevrimiçi bir oyun boyunca tanıtmak için Boss Bunny Games ile birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz ve çok heyecanlıyız. Ekibimiz ve Boss Bunny ekibimizin çabaları ve fikirleri sayesinde bu oyunun pek çok özelliği ve oynaması eğlenceli nitelikleri içereceğinden herkesin hafızalarında yer alacağına inanıyoruz. “

Boss Bunny şirketi CEO & Kurucu Ortağı Geraint “G” Bungay’ın yaptığı açıklamalar bu şekilde. Oyunun çıkış tarihi ile ilgili bilgi ise henüz duyurulmadı.

LEC 2021 Bahar Mevsimi Şampiyonu Belli Oldu! MAD Lions Şampiyon!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel