Connect with us

Espor

MTB Esports espor faaliyetlerini durdurdu

PUBG esporunun başarılı organizasyonu faaliyetlerine devam etmeyecek.

MTB Esports

Türkiye PUBG Espor’unda büyük başarılara imza atan MTB Esports, espor faaliyetlerini durdurduğunu açıkladı. Genel müdürü Kayhan Mehli, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Üzülerek belirtmek isterim ki, MTB Esports olarak espor operasyonlarımızı durdurma kararı aldık. Bugüne kadar bizlerle beraber olan, destekleyen herkese şükranlarımı sunuyorum. Kadromuza verdikleri emekler için teşekkür ederim” dedi.

2022 yılında Sedat Ocakcı tarafından kurulan espor organizasyonu, Türkiye PUBG Espor’unun gelişmesiyle beraber kurulan organizasyonlardan biri olmuştu.

MTB Esports ve PUBG

Geçtiğimiz günlerde PUBG EMEA Championship: Spring Üst Grup karşılaşmalarında oynamış ve 10. sırada karşılaşmayı tamamlamıştı. Takım oyuncularını Türkiye’nin yetenekli PUBG oyuncularından seçen organizasyon, faaliyetlerini durdururken de hepsine teşekkürlerini iletti.

Yakın zamanda da yeni PUBG takımını oluşturmuştu ve yenilenen kadrosuyla karşılaşmalara hazır olduğunu açıklamıştı. PUBG esporunun başarılı organizasyonu espor arenasına geri dönecek mi sevenleri tarafından merak konusu olsa da, şimdilik kesin bir durum bulunmuyor.


İlginizi Çekebilir

2023 PUBG Espor yol haritası karşınızda!

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor