Connect with us

Espor

Natus Vincere, Free Fire arenasına giriş yapıyor!

Natus Vincere, mobil battle royale oyunu Free Fire arenasına giriş yapıyor!

Natus Vincere, mobil battle royale oyunu Free Fire arenasına giriş yapıyor. Organizasyon, Silence kadrosunu satın aldığını duyurdu.

Rusya merkezli Silence, bölgedeki en baskın kadrolardan birine sahip. Free Fire, bölgede Güneydoğu Asya veya Güney Amerika’daki kadar popüler olmayabilir, ancak bu, kadronun zafer peşinde koşmasını engellemedi. Takımın bünyesinde yer alan isimler ise; Ruslan “Dandy” Omorov, Kheibar “VaJniy” Imanov, Aleksandr “DD” Bozhkov ve Amir “Skyrix” Kanatov bulunuyor. Alexander “Glory” Manoil takımın yöneticisidir.

VaJniy, Na’Vi’ye teşekkür dileklerini iletti. Yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: “Kendimizi bu efsanevi kulübün bir parçası olarak gösterme fırsatı için teşekkürler Na’Vi,” dedi. “Ayrıca tüm hayranlarımıza muazzam destekleri için teşekkürler, Na’Vi’nin Meksika’daki Dünya Şampiyonasına gitmesi için elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz veriyorum.”

2020’de Silence, Free Fire Pro League CIS’in ilk sezonunu kazandı ve Continental Series EMEA’da ikinci sırada bitirerek sezonu tamamlamıştı. Bu etkileyici performansı 2021’e kadar sürdürdüler ve Pro League BDT’nin ikinci sezonunda yine birincilik elde ederek unvanlarını korudular.


İlginizi Çekebilir:

LCS, Amerikan kripto para borsası FTX ile sponsorluk anlaşması yapıyor!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor