Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

s1mple sonunda açıklama yaptı: Takımdan ayrılıyor mu?

s1mple’dan hakkında çıkan iddialara yanıt geldi.

Natus Vincere oyuncusu Aleksandr “s1mple” Kostyliev takımdan ayrılmayı düşünmeden önce yapacağı çok şey olduğunu belirtti.

Natus Vincere CEO’su: s1mple takımda kalacak!

SK Gaming’de meydana gelen ayrılıklar sonrası ekibin adı neredeyse sadece bir isim ile anıldı. Bu isim son dönemde performansının zirvesini yaşayan s1mple oldu. Hatta o kadar çok iddia edildi ki oyuncunun şu anki takımı NaVi’den ayrılmasına kesin gözüyle bakıldı. SK Gaming’in kemik kadrosu olan FalleN, fer ve coldzera’nın takımdan ayrılan isim Taco’nun yerine özellikle s1mple’ı düşünüyor diye başlıklar atıldı. Ancak NaVi’nin CEO’su  Yevhen Zolotarov yaptığı açıklamada s1mple takımda kalacak dedi.

“Yolculuğum henüz bitmedi”

s1mple ise ülkesinde ve dünyada oldukça popüler bir site olan vk.com’da yer alan bir hayran sayfasında yaptığı açıklama ile takımında hala çok iyi şeyler yaptığını belirtti. Ve konuya daha fazla ışık tutmak isteyen s1mple, “Belirttiğimiz hedeflerle takımdan ayrılma zamanı değil. Yolculuğum henüz bitmedi” ifadelerini kullandı.

2019’a kadar NaVi’de

2017’nin Aralık ayında takımı NaVi ile 2 yıllık sözleşme uzatımını imzalayan s1mple, 2019’un sonuna kadar NaVi’ye bağlı durumda. NaVi’nin s1mple geldikten sonra elde ettiği başarılar arasında ESL One New York 2016 ve DreamHack Open Winter 2017 turnuvalarında birincilik, SL i-League StarSeries Season 4’de ikincilik ve ELEAGUE Major Boston 2018’de yarı final yer alıyor.

 

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive