Connect with us

Güncel

Netflix, League of Legends Arcane dizisinin ilk fragmanını yayınladı!

League of Legends: Arcane dizisi bu sonbaharda yayınlanacak.

Arcane

Yaklaşan League of Legends dizisi Arcane için ilk fragman bugün Netflix Geeked tarafından yayınlandı.

Fragman, Jinx’i ana kahraman olarak gösteriyor. Diğer LoL karakterlerinin birkaç fotoğrafı da aksiyon dolu fragmanda görülüyor. Dizinin hikayesi belirsizliğini koruyor, ancak dizi birkaç Lol şampiyonunu içerecek şekilde ayarlandı.

Bununla birlikte, Jinx ve Vi’nin animasyon dizisindeki iki ana karakter olduğu söyleniyor. İki kardeş şiddetli bir rekabet içindeler. Dizide ikilinin ölümünü görebiliriz. Ancak şu an itibariyle, bu bir spekülasyon olarak kalır.

League of Legends: Arcane bu sonbaharda yayınlayacak

Arcane için çıkış tarihi açıklanmasa da, bu League of Legends animasyon dizisi 2021 sonbaharında gelecek.

Arcane büyük olasılıkla League of Legends hikayesinde birkaç ikonik konumda yer alacak. Örneğin, Valoran’ın merkezi Piltover gibi. Bununla birlikte Zaun, suçlular ve kötü adamlar için uygun bir yer olarak görülüyor.

League of Legends’ın her iki yerinde de birkaç şampiyonun dolaştığı biliniyor: Ekko, Jinx, Vi, Jayce, Ezreal, Camille, vb. Ancak, Jinx ve Vi dışında hangi şampiyonların animasyon dizisinde yer alacağı belli değil.

League of Legends: Arcane serisi, Ekim 2019’da duyuruldu ve 2020’de piyasaya sürülmesi planlandı. Ancak COVID-19 salgını, Riot’un planlarını değiştirdi ve şirket, serinin lansman tarihini 2021’e itti.

Riot’un kurucu ortağı Brandon “Ryze” Beck, şirketin League of Legends evreninin bilgisini genişletmek istediğini söyledi.

“Başlangıçta, Lol bir grup karakterle başladı ve onları gerçekten hızlı bir şekilde bir araya getirdik. Zamanla, oyuncular karakterlere gerçekten bağlandılar ve onların etrafında daha büyük bir evren inşa etmek istedik ”dedi.

VALORANT oyunu artık sesli konuşmaların kaydını tutacak

VALORANT Challengers EMEA Playoff’larında final serisi başlıyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel