Connect with us

Espor

Sayf, Ninjas in Pyjamas’ın VALORANT kadrosuna katıldı! HyP ve Fearoth dışarıda!

Sayf kadroya katılırken HyP ve Fearoth aktif kadrodan çıkarıldı

sayf-valorant

Yakın zamanda Bonk’tan ayrılan oyuncu Sayf Ninjas in Pyjamas’ın VALORANT kadrosuna katılırken HyP ve Fearoth kadrodan çıkarıldı.

Ninjas in Pyjamas’ın VALORANT kadrosunda ilginç değişiklikler yaşandı. Paladins kadrosuyla birlikte Riot Games’in FPS oyununun espor sahnesine girişini yapan köklü espor takımı NiP, birçok turnuvada oynayıp belli bir seviyeye ulaşsa da istediği performansı gösteremedi. Takımın COO’su Jonas Gundersen, yaptığı açıklamada rekabetçi sahnenin hızla büyüdüğünü ve takımın bu hıza yetişemediğini belirtti.

Yeni VALORANT silah kaplama serisi “Lightning” sızdırıldı!

Takımdaki maçlarında çok büyük oranda, neredeyse sadece Sova oynayan Fearoth ve çeşitli ajanlarla performans gösteren HyP’in takıma verdiği katkı yeterli görülmeyince yollar ayırıldı. HyP’in yerine takıma Sayf katılırken takımın COO’su iki oyuncuya da şu ana kadar verdikleri katkılardan dolayı teşekkür etti. Dört oyuncu ve bir koçtan oluşan NiP’nin beşinci oyuncusunun kim olacağı henüz belli değil, fakat çeşitli kaynaklardan gelen bilgilere göre chiwawa’nın denendiği düşünülüyor. Aktif kadrodan çıkarılan HyP ve Fearoth, sosyal medya paylaşımlarıyla durumdan memnun olmadıklarını takipçileriyle paylaştı.

Bonk takımına katılmasının ardından derin ajan havuzuyla takımın gelişimine önemli katkı sağlayan, Mandatory.GG ve LVL VALORANT Clash 2 turnuvalarında sırasıyla 206 ve 249 savaş puanına ulaşan oyuncu, takımdan ayrıldıktan sonra Ninjas in Pyjamas’ta kariyerini sürdürme kararı aldı.

Takımın kadrosunun son hali ise aşağıdaki şekilde:

  • Emir “rhyme” Muminovic
  • Niels “luckeRRR” Jasiek
  • Charles “CREA” Beauvois
  • Saif “Sayf” Jibraeel
  • Emil “eMIL” Sandgren (Koç)

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor