Connect with us

LoL

Eski Cloud9 orta koridoru Nisqy önümüzdeki sezon Fnatic’te oynayacak!

Sevilen oyuncu @Nisqylol önümüzdeki sezon Fnatic forması giyecek!

Nisqy

Bu ara sezonda çok fazla orta koridor değişikliği gördük. Bjergsen’in emekliliği ve Perkz’ün orta koridora geçmek istemesi ara sezonun en büyük haberleriydi. EsportsManiacos‘un haberine göre bu büyük gelişmelere bir yenisi daha eklendi. Türk League of Legends topluluğunun da yakından tanıdığı isim Nisqy önümüzdeki sezon için Fnatic ile anlaştı!

Nisqy, geçtiğimiz sezonda Cloud9‘ın orta koridor görevini üstlenmişti. Bu takımda forma giydiği süre boyunca takıma 2 LCS finalinde oynama hakkı getirmiş, bir tanesini de kazanmalarını sağlamıştı.

G2 Esports‘tan ayrılarak yönünü Kuzey Amerika‘ya çevirdiği söylenen Perkz ilk başlarda birçok takım ile iletişim halindeydi. Bu takımlar arasında TSM ve Cloud9 da bulunuyordu. TSM, FlyQuest‘ten ayrılan PowerOfEvil ile anlaşınca Perkz’ün de gittiği takım aslında bir bakıma belli olmuş oldu. Orta koridoru Perkz’ü alan C9, Nisqy ile de yollarını ayırmış oldu.

Önümüzdeki sezon Fnatic forması giyecek olan başarılı orta koridor, takım için kesinlikle bir yükseltme olacaktır. Şu anki orta koridor oyuncusu Nemesis her ne kadar yetenekli bir oyuncu olsa da şampiyon havuzu konusunda sıkıntıları bulunuyordu. Fakat Nisqy, çoğu şampiyona hakim ve bu şampiyonlarla fark yaratabilecek seviyede bir oyuna sahip!

Kendisine yeni takımında başarılar diliyoruz!

Londra Belediyesi işsizliğe karşı espor adımları atıyor!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL