Connect with us

LoL

Origen 3 ismi kadrosuna kattı

Avrupa’dan transfer haberleri gelmeye devam ediyor. Origen, 3 ismi kadrosuna kattı.

Riot Games’in kontrat veri tabanına göre Origen, Misfits’in eski üst koridor oyuncusu Barnet “Alphari” Morris’i, Schalke’nin eski orta koridor oyuncusu Erland “Nukeduck” Holm’u ve H2K’in eski saldırı gücü taşıyıcısı Patrik “Sheriff” Jiru’yu kadrosuna kattı. Origen’in şu an ormancı ve destek rolünde kimlere yer vereceği ise henüz belli değil.

Yaz Mevsimini iyi geçiren Schalke’nin itici güçlerinden birisi olan Nukeduck, bu seneyi iyi geçiren isimlerden birisiydi. Gauntlet’te G2’ya kaybederek Dünya Şampiyonasına gitme hakkını kaybeden Schalke’nin kadrosuna takviyeler yapması beklenirken sürpriz ayrılık sonucu Nukeduck, Origen yolunu tuttu.

2017 Dünya Şampiyonasında Misfits forması altında çeyrek finale çıkma başarısı gösteren Alphari ise 2018 Yaz Mevsimini istediği gibi geçiremedi. Dünya Şampiyonasına katılamayan ekipte mevsim sonunda ayrılıklar bekleniyordu.

Geçtiğimiz günlerde veda haberini yayımladığımız H2K’in eski saldırı gücü taşıyıcısı Sheriff ise Origen’in tercih ettiği bir diğer isim oldu. Genç ve yetenekli olmasıyla gelecek vaat eden oyunculardan birisi olarak görülen Sheriff 2018 Yaz Mevsimini takımıyla birlikte pek iyi geçiremedi. Sadece 2 maçta galibiyete ulaşabilen H2K, yaz mevsimini sonuncu tamamlamıştı.

 

Okumaya ve yazmaya meraklı biri.

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    LoL