Connect with us

Overwatch

Overwatch için sırada ne var?

Overwatch hayranlarını sırada neler bekliyor?

Blizzard geçtiğimiz günlerde gerçekleşen BlizzCon 2019’da Overwatch’ın geleceği ile alakalı birçok açıklamada bulundu. Sezonsal etkinliklerden tutun da yeni sezon sistemine kadar farklı şeyler konuşuldu.

Peki Overwatch için sırada neler var?

Sezonsal Etkinlikler

Cadılar Bayramı etkinliği bu hafta sona erdi. Oyunun sevenleri ise sıradaki sezonsal etkinlik olan Winter Wonderland’ı şimdiden beklemeye başladı. Blizzard Yılbaşı temalı bu etkinliğinin ne zaman başlayacağını henüz açıklamadı ama geçen yıllar göz önünde bulundurulunca Aralık başı gibi etkinliğin başlayacağını düşünüyoruz. Şimdiden Sigma’nın Winter Wonderland kostümü duyuruldu. Ayrıca Mei’s Snowball Offensive, Yeti Hunt ve yeni kozmetiklerin de geleceğini düşünüyoruz.

 Overwatch 2

BlizzCon 2019’da ayrıca Overwatch’ın devam oyunu olacak olan ve hikayeye yönelik modların da yer alacağı Overwatch 2 duyuruldu. Devam oyununda yeni bir oyun motoru kullanılacak ve bazı kahramanlar tekrardan dizayn edilecek.

Yeni kahramanlar

Ayrıca Overwatch 2’nin yeni kahramanlarla beraber geleceği de duyuruldu: Echo ve Sojourn. Echo’yu Overwatch 2’nin sinematiğinde de görüyoruz ve Sojourn’ün yeni kahramanımız olacağını da Jeff Kaplan kendisi açıkladı. Echo’nun support olacağı düşünülürken Sojourn ile alakalı net bir yorum yapmak zor.

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Overwatch