Connect with us

Espor

Oxygen Esports GUNNAR Optiks ile ortaklık anlaşmasına imza attı

Oxygen Esports (@OXG_Esports) ve GUNNAR Optiks (@GUNNAROptiks) ortaklık anlaşmasına vardı!

Oxygen Esports

Oyuncu gözlüklerinin önde gelen markalarından GUNNAR Optiks ve Global espor organizasyonu Oxygen Esports, GUNNAR’ın Oxygen Esports’un özel gözlük tedarikçisi olması için özel bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

 

”GUNNAR Optiks artık OXG’nin özel gözlük tedarikçisi! GUNNAR ile birçok değeri paylaşıyoruz ve ilk espor ortaklığı olmaktan gurur duyuyoruz.”

 

New England merkezli espor organizasyonu Oxygen Esports, GUNNAR Optiks’in özel gözlük tedarikçisi olmasını sağlayacak bir anlaşmaya imza attı. Anlaşma 2021 yılına kadar devam edecek ve oyuncuların sunduğu ürün önerileri, ekipten marka elçisi içeriği ve marka bilinirliğini artırmak için içerik girişimlerini içerecek.

 

GUNNAR Optiks Pazarlama Direktörü Georgina Petrie:

 

”Oxygen Esports ile işbirliğimiz, özellikle Six-Siege franchise’ını içeren Ubisoft ile olan lisans ortaklığımız ve Oxygen Esports’un dünya standartlarında bir kadroya sahip olması nedeniyle mantıklıydı. Oxygen Esports, sadece rekabetçi oyunların dünya sahnesinde yükselen bir güç olarak değil, aynı zamanda yönetim ekibi ve oyuncuları, hayatın her kesiminden her yaştan oyuncuyu eğitmenin önemi hakkındaki inançlarımızı paylaşıyor. Dünya genelinde ekrana bakma süresi arttıkça göz sağlığına dikkat ediyor.”

 

Başarılı organizasyon, Rainbow Six:Siege, Rocket League, Fortnite, Hearthstone ve Valorant dahil olmak üzere espor alanında en çok izlenen oyunlarda rekabet ediyor. Yeni açıkladıkları Six-Siege kadroları, sezonlarına 22 Mart’ta Las Vegas’ta resmen başlayacak. Bildiğiniz üzere Oxygen Esports Valorant kadrosu tamamen Türk oyunculardan oluşuyor. Üstelik organizasyonun kadın Valorant takımı da Türk kadın oyuncularımızdan oluşuyor.

 

Oxygen Esports Genel Müdürü ve kurucu ortağı Adam Morrison:

 

“Sektörün bir numaralı oyun gözlüğü markasıyla çalışmaktan heyecan duyuyoruz ve GUNNAR ile uzun süreli bir ilişki kurmayı dört gözle bekliyoruz. Bir yönetim ekibi olarak, sağlıklı bir görsel sistemin oyuncularımızın genel sağlık ve refahının ayrılmaz bir parçası olmasının önemini anlıyoruz. Her gün bir ekran önünde pratik yapmak ve yarışmak için harcanan saat sayısı oyuncularımızın gözlerini zorlayabilir. GUNNAR gözlüklerini takmak, oyuncularımızın oyundaki performanslarını artırırken fiziksel olarak kendilerine bakmalarına yardımcı olur.”

 

Karşılıklı fayda sağlayan ortaklık yıl sonuna kadar devam edecek ve GUNNAR marka farkındalığı girişimlerine ek olarak ürün aşınma testleri, GUNNAR’ın mevcut ve yeni oyun gözlükleri hakkında geri bildirim ve önemli oyunculardan ürün önerileri konusunda yardım alacak.

 

https://twitter.com/OXG_Esports/status/1371491506100572163?s=20

 

Mansur Yavaş Twitch kanalı 150 bin takipçiye ulaştı!

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor