Connect with us

Espor

Oxygen Esports, VALORANT Challenge 2’de çeyrek final maçına çıkıyor

.@OXG_Esports, VALORANT Challenge 2’de çeyrek final maçına çıkıyor

Oxygen Esports, bugün saat 20.00’de Polonya temsilcisi Naura ile VALORANT Challenge 2′nin çeyrek finalinde karşı karşıya gelecek.

https://twitter.com/mdb0i/status/1317486744351236097?s=20

VALORANT Challenge 2, 12-18 Ekim tarihleri arasında online olarak düzenleniyor. Turnuvada toplam 8 takım, 1.000 Euro’luk ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele ediyor. Takımlar 2 gruba ayrıldı ve gruplardaki maçlar bo2 üzerinden oynandı. Gruplarını ilk 3 sırada bitiren takımlar ise, bir üst tura çıkmaya hak kazandı.

VALORANT Challenge 2

cNed’in formasını giydiği Team Nolpenki B grubunu ilk sırada tamamlayarak yarı finale yükselmeyi başardı. cNed ve arkadaşları yarın saat 15.00’de SKADE takımıyla karşı karşıya gelecek. 5 Türk oyuncuyu bünyesinde barındıran Oxygen Esports, B grubunu 2. sırada bitirdi ve çeyrek finallere yükselmeye hak kazandı. Takım bugün NAURA ekibi ile saat 20.00’de bo3 üzerinden karşı karşıya gelecek.

Karşılaşmayı kazanan taraf, yarı finalde flawiess‘in rakibi olacak. Karşılaşmayı Türkçe sunumla birlikte valorantchallenge_tr Twitch kanalından izleyebilirsiniz.

Hareketi Kes 15. bölüm yayınlandı

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor