Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Özgür “Root” Alagül, BLAST Premier Fall Final 2021 hakkında konuştu

Özgür “Root” Alagül, BLAST Premier Fall Final 2021 yayınları hakkında bir açıklama yaptı.

Özgür "Root" Alagül, BLAST Premier Fall Final 2021 hakkında konuştu

Counter-Strike Global Offensive ve VALORANT gibi FPS türündeki rekabetçi oyunlarındaki sunumları ve BBL Esports Genel Menajeri rolü ile tanınan Özgür “Root” Alagül, 24 ve 28 Kasım tarihleri arasında Danimarka’nın Kopenhag şehrinde düzenlenen BLAST Premier Fall Final 2021’in yayınlanması hakkında konuştu.

24 Kasım Çarşamba gününün öğle saatlerinde attığı Tweet’te BLAST Premier’in partneri olarak iki yıldır Türkçe olarak aktardığını belirten Alagül, yılın son turnuvası ve devamındaki turnuvalar için Tivibu Spor kanalı ile bir anlaşma yapıldığını bu yüzden de yayın haklarının onlara geçtiğini söyledi.

Root: “Turnuva sunumunda yer almıyorum.”

Attığı ikinci Tweet’te daha sitemkar konuşan Root, “Blast’ın önermiş olmasına rağmen Tivibu Spor ajans / prodüksiyon ekibinden turnuva sunumu için benle her hangi bir kontak dahi kurulmadığından turnuva sunumunda yer almıyorum.” dedi.

Özgür Alagül’ün BLAST Premier Fall Final 2021’i canlı olarak aktarmayacağını açıklamasının ardından pek çok takipçisi Twitter üzerinden üzgün olduklarını dile getiren paylaşımlarda bulundu.


İlginizi Çekebilir:

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive