Connect with us

Espor

Papara’nın espora yatırımı Kupa Papara, Mart ayında devam ediyor!

Kupa Papara mart ayı duyurusu yapıldı.

Papara’nın espora yatırımı Kupa Papara, Mart ayında devam ediyor!

Esporseverleri yepyeni bir heyecana dahil eden ve 80.000₺ ödül havuzu, Papara Metal Card sürprizleri ile duyurulan Kupa Papara, Eylül ayı itibariyle başlamıştı.

Her ay gerçekleşecek olan turnuvalar serisinde birbirinden farklı oyunlar yer alacağını geçtiğimiz süreçte paylaşan Papara.Eylül ayında FIFA 21, PUBG ve PUBG Mobile oyunları ile karşımıza çıkmış, ve daha sonrasında bu serüven, ZULA ve Mobile Legends: Bang Bang mücadeleleri ile Ekim ayında devam etmişti.

Ekim ayının ardından vitesin arttığı Kupa Papara mücadelesinde bir sonraki durak ise PUBG Mobile adası olmuştu. Kasım ve Aralık aylarında 30.000₺ ödül havuzu ile gerçekleşen dev PUBG Mobile turnuvası ile 2021 yılına nokta koyan Kupa Papara, yeni yılda ise perdeyi FIFA 22 ile açtı!

30 Ocak’ta ekrana gelen finallerde FIFA 22 Ultimate Team Şampiyonu, Team Demiral Esports oyuncusu Arda “JanArda” Azinyan olurken, FIFA 22 Classic şampiyonu ise Fenerbahçe Espor oyuncusu Türkcan ”TURKO” Ulutaş oldu!

Kupa Papara’da Mart ayında Arena of Valor’da 10.000 TL ödül havuzu!

Mart ayında Arena of Valor vadisine inecek olan Kupa Papara’da 10.000₺ ödül havuzu bulunuyor. Arena of Valor heyecanına katılmak ve takımıyla şampiyonluk mücadelesi vermek isteyenler için kayıtlar devam ediyor! Son kayıt günü olan 7 Mart’ın ardından elemeler başlayacak!

Elemelerin ardından ise turnuvanın finali, 11 Mart nimo.tv/kupapapara adresi üzerinden ekranlara gelecek.


İlginizi Çekebilir:

Galatasaray Espor Arena of Valor kadrosunu duyurdu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor