Connect with us

Espor

Papara SuperMassive, İstanbul’da Yeni Oyun Merkezini Açtı

@supmassgg, İstanbul’da yeni oyun merkezi “Gamer Hub”ı açtı

Papara SuperMassive

Papara SuperMassive, Ataşehir Metropol AVM’de Yeni Evine Kavuştu: Gamer Hub!

Papara SuperMassive’in 7 Ağustos günü sosyal medyadan yaptığı duyuruda; espor, yayıncılık ve genel oyun sektörüne yapılan yatırım kapsamında geniş kapsamlı bir oyun merkezi açtığını duyurdu.

https://twitter.com/supmassgg/status/1688504230515003393

Aynı zamanda Papara SuperMassive’in Gaming House’u olacak

Ataşehir Metropol AVM’de konumlanan bu heyecan verici merkez, taraftarlar ve tüm oyunseverler için kapılarını açtı!

Papara SuperMassive Gamer Hub, benzersiz deneyimler sunan modern bir mekan olarak dikkat çekiyor. Espor dünyasının merakla beklediği bu oyun alanı, üst düzey donanımlarla donatılmış oyun alanları ve canlı yayın stüdyolarıyla tasarlandı. Burada taraftarlar, sevdikleri espor yıldızlarıyla buluşma fırsatı bulurken, oyunseverler de en yeni oyunları deneyimleme şansına sahip olacak.

Papara SuperMassive Gamer Hub‘da düzenlenecek etkinlikler ve turnuvalar, espor dünyasına yepyeni bir soluk getirecek. Heyecan verici rekabetler, eğlence dolu anlar ve sosyal etkileşim, oyunseverleri buraya çekecek önemli faktörlerden sadece bazıları.

Espor tutkunlarının buluşma noktası olan Papara SuperMassive Gamer Hub, yeni evinde herkesi ağırlamak için hazır! Bugünden itibaren sektör tutkunları merkezi ziyaret edebilecekler.

İlk duyuru 48 saat içinde yapılacak

Videolu duyurunun yanı sıra “Eski adı FDR olan ve Metropol AVM içinde bulunan 1700 metrekarelik oyun merkezi, artık Papara SuperMassive Gamer Hub ismiyle kendi merkezimiz olarak devam ediyor. İçini tamamen yenileyeceğimiz alanımız, 2023 Aralık’a kadar sürecek çalışmalarla yepyeni bir görünüme kavuşacak. İlk etkinliğimizin duyurusu bu akşam, Papara SuperMassive ürünlerinin fiziksel satışı ise bu hafta başlayacak. Papara SuperMassive Gamer Hub’da fiziksel ürün satışları başladığında yeni bir duyuru ile sizleri bilgilendireceğiz.” ifadeleri de kullanıldı.

Papara SuperMassive ortaklarından olan Bora Koçyiğit, birçok etkinliğin düzenleneceği merkezin ilk etkinliğini 48 saat içinde açıklayacaklarını belirtti.


İlginizi Çekebilir:

Papara SuperMassive VALORANT takımında Efe “Elite” Teber ile yollar ayrıldı

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor