Connect with us

Espor

Digital Athletics FIFA oyuncusu isopowerr ile yollarını ayırdı

Sevilen FIFA oyuncusu ile takımının yolları ayrıldı.

Digital Athletics FIFA oyuncusu isopowerr ile yollarını ayırdı

Yaklaşık 11 ay önce sizlere artık Digital Athletics forması ile mücadele edeceğini duyurduğumuz İsmail Can “isopowerr” Yerinde’den yeni bir haber var. Son duyurulara göre takım ile oyuncunun yolları ayrıldı.

4 Ağustos Cuma gününün akşam saatlerinde takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşım ile birlikte oyuncu ile takımın yollarının ayrıldığı şu ifadeler ile duyuruldu:

“FIFA takımımızın değerli oyuncularından isopowerr ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Takımımıza kattıkların için teşekkürler @isopowerr!”

isopowerr yeni takımını arıyor

25 yaşındaki esporcu Yerinde ise bu ayrılığın duyurulmasının ardından “Her şey için teşekkürler” sözleri ile takımına veda etti. Ayrılığın ardından 6 Ağustos Pazar günü oyuncu takım aradığına dair yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Gelecek sezon için en büyük hedefim dünya kupasında oynamak/Avrupa’da kupa kazanmak. Kariyerimde katılamadığım tek bir turnuva kaldı, o da dünya kupası. Gelecek sezon için şimdiden Refleksler ve konsantrasyon üzerinde çalışmaya başladım. Ben buna hazırım.”


İlginizi Çekebilir:

LoL itibar nedir? League of Legends itibar ne işe yarar?

League of Legends Arena Modu hakkında önemli açıklama geldi!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor