Connect with us

Turnuva

Playerbros Cup Başlıyor!

Playerbros olarak ilk resmi turnuvamızı sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz! 128 takımın katılımıyla gerçekleşecek olan League of Legends turnuvamızın ilk tur maçları 3 Şubat 2018 tarihinde başlayacak. Hemen ekibini topla, turnuvada gücünü göster! Türkiye çapındaki bu büyük etkinlikte önemli deneyimler kazan, adını duyurma şansı yakala. Ayrıca turnuvaya katılacak ve derece yapacak oyuncuları sürpriz ödüller bekliyor! Ödülleri merak ediyorsan, kayıt bitim tarihi olan 31 Ocak tarihine kadar sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutma bro!

Turnuvaya kayıt yaptırmak için tıklayın!

Turnuva kurallarına buradan ulaşabilirsiniz.

Turnuvaya kayıt yaptıran takım listesine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Not: Nick ve oyuncu değişiklikleri sadece Discord üzerinden kabul edilmektedir. Son gün 31 Ocak 23.59

Turnuva tekli eleminasyon (best of 1) formatı ile gerçekleşecektir. Turnuvaya kayıt yaptıran takım kaptanları Discord üzerinden takım isimlerini onaylatmaları gerekmektedir.

Ödüller:

  1. AdeksStore.com adresinden 1.000 TL Hediye Çeki
  2. AdeksStore.com adresinden 500 TL Hediye Çeki
  3. AdeksStore.com adresinden 250 TL Hediye Çeki

AdeksStore Hakkında

Adeks Store 2010 yılından beri Adeks’te bulunan mağazadan yerel, 1400 çeşit ürün barındıran AdeksStore.com üzerinden ise tüm Türkiye’deki oyunculara ekipman satışı gerçekleştiriyor. Oyuncular arasındaki bilinirliği ile güvenli alışverişi sağlayan Adeks Store, oyun için yüksek para harcayan müşterilere düzenli olarak ürün gönderimleri yaparak pazarlama fırsatları için potansiyel yaratıyor.

Elinden kalem düşmeyen...

2 Yorum

2 Comments

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Turnuva