Connect with us

Güncel

Playerbros’un Resmi Discord Sunucusu Açıldı! Herkesi Bekliyoruz!

Discord sunucumuz açıldı. Düzenleyeceğimiz etkinlikleri duyuracağımız, yeni insanlarla tanışabileceğiniz ve bu esnada gündemden de haberdar olabileceğiniz Discord sunucusuna herkesi bekliyoruz! https://discord.gg/A3hUEaKbHy

Playerbros’un resmi Discord sunucusu açıldı. Düzenleyeceğimiz etkinlikleri duyuracağımız, yeni insanlarla tanışabileceğiniz ve bu esnada gündemden de haberdar olabileceğiniz Discord sunucusuna herkesi bekliyoruz!

Sunucuya katıldıktan sonra kuralları okuyup onaylamanızın ardından ilgilendiğiniz oyunlarla ilgili roller alabilmek için “🔷rol-alın🔷” isimli metin kanalına girebilirsiniz. İlgi duyduğunuz oyunun rolünü almak için mesajın altındaki ilgili ifadeye “bir defa” tıklamanız yeterli. Sunucuda olmasını istediğiniz şeyleri veya şikayetlerinizi de “📝i̇stek-şikayet📝” odasından belirtebilirsiniz!

ÖNEMLİ!!! –> Oyun kategorisinde her oyuna özel sesli sohbet kanalları bulunmakta, sunucu içerisinde ilgilenmediğiniz oyunlarla ilgili tonla kanal görmemeniz için bu kanallar yalnızca ilgili oyunun rolünü alanlara açık. Bu, şu anlama geliyor: Eğer örneğin League of Legends, CS:GO ve Valorant oyunları ile ilgileniyorsanız bu oyunlarla alakalı olan sesli sohbet kanallarını görebilmek için bu oyunların rollerini almanız gerek.

Kurallara tekrar göz atmak için “🚫kurallar🚫” kanalına göz atabilirsiniz. “🐦twitter🐦” kanalından yeni haberlerimizin paylaşıldığı tweetlere ulaşabilir ve dilerseniz sitemizden o haberleri okuyabilirsiniz! “📣duyurular📣” kanalından ise yapacağımız duyuruları takip edebilirsiniz.

Sunucuya bu mesajın üzerine tıklayarak katılabilirsiniz!

Sunucuda keyifli vakit geçirmenizi umarız!

20 yaşında. Gülhane Tıp veya eski adıyla GATA öğrencisi. 3 yaşından beri bilgisayarla haşır neşir, League of Legends veteranı. Oyun türü ayırt etmeyen, ne hoşuna gidiyorsa onu oynayan, birisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel