Connect with us

Güncel

Bayramda Wolfteam’den 20.000 TL Değerinde Hediye Yağmuru!

Wolfteam bayramı büyük ödüllerle kutluyor.

Bayramda Wolfteam’den 20.000 TL Değerinde Hediye Yağmuru!

İnsanlar için mutlak yaşam ve sağlığı bulmak için yapılan araştırmalar ile başlayıp Wolfteam adı ile bildiğimiz ekibin oluşumuna kadar uzanan hikayesi ile oynayan herkesi içine çeken Wolfteam oyuncularına büyük ödüller dağıtıyor! Sevilen MMOFPS türündeki oyun, değeri 20.000 TL’ye varan muhteşem ödüller kazanma şansı sunan inanılmaz bir etkinlik düzenliyor.

11-21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte büyük ödülleri kazanmak isteyen oyuncuların bazı koşulları yerine getirmesi gerekiyor. Oyuncular bu tarihler arasında oyuna giriş yapıp en az 30 dakika boyunca Wolfteam oynayarak çekiliş bileti kazanabilecekler. Oyuncular her gün yalnızca 1 çekiliş hakkı elde edebilecek. Çekilişteki şansını katlamak isteyen oyuncular her gün giriş yaparak şanslarını artırabilecekler. Belirlenen etkinlik dönemi sonunda ise yapılacak çekiliş ile büyük ödüller sahiplerini bulacak.

Monster Gaming Laptop ve Milyonlarca Joypara!

Etkinlik boyunca dağıtılacak ödüllerin toplam değeri 20.000 TL’ye ulaşıyor. 11-21 Mayıs tarihleri arasında Wolfteam oynayan oyuncular Monster Notebook, Monster Pusat V9 Wireless Gaming Mouse ve Monster Pusat Gaming Mousepad gibi ödüllerin yanı sıra 6.250.000 Joypara kazanma şansını da yakalayacak.

Çekiliş sonunda seçilecek 1 şanslı kişi Monster marka yepyeni bir Abra A5 V15.8 modeli oyuncu bilgisayarının sahibi olacak. Yine çekiliş ile belirlenecek 3 kişi son model Monster Pusat V9 Wireless Gaming Mouse ve 7 kişi ise Monster Pusat Gaming Mousepad kazanacak. Etkinlikte ayrıca 175 şanslı kişi 10.000 JP, 40 kişi 50.000 JP ve 25 kişi de 100.000 JP’nin sahibi olacak.

Siz de hemen Wolfteam oynamaya başlayarak büyük ödülleri kazanma şansını yakalayabilir, aynı zamanda aksiyonun ve amansız bir mücadelenin parçası olabilirsiniz. Etkinlik hakkındaki detaylı bilgilere oyunun Instagram sayfasından ulaşabilirsiniz.

Wolfteam oyunu hakkında daha detaylı bilgi almak ve oyunu indirip hemen oynamaya başlamak için oyunun resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

HAXR Esports CSGO Kadrosuyla yollarını ayırdı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel