Connect with us

Güncel

PMWI’da Next Rüya Gaming rüzgarı esiyor!

Temsilcimiz PMWI’da ilk günü 2. sırada kapattı.

PUBG Mobile World Invitational 2021, PUBG Corporation tarafından Gamers Without Borders ile iş birliği içinde düzenlenen bir yardım amaçlı PUBG Mobile etkinliğidir.

Turnuvaya dünyanın her yerinden 32 davetli takım katılıyor. World Invitational: West, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ve Amerika’dan takımlara sahiptir. Etkinlik, Doğu ve Batı Bölgeleri arasında eşit olarak bölünmüş 3.160.000$ değerinde büyük bir ödül havuzuna sahiptir. 

Turnuvada ülkemizi, başarılı espor organizasyonlarından Next Rüya Gaming temsil ediyor. Temsilcimiz PMWI West turnuvasında genel sıralamada günü 2. sırada kapattı. Ayrıca günün MVP oyuncusu ise YEKTA oldu. 

PUBG MOBILE Espor Türkiye resmi sosyal medya hesapları üzerinden Doch tarafından yapılan, Next Rüya Gaming’den mesaj videosunda, takım oyuncularından “Frozennx” turnuva hakkında şu sözlere yer verdi: Bu turnuvada bayrağımızı en tepeye çıkarmak istiyoruz ve bunun için çok çalışıyoruz. Tek istediğimiz bizleri desteklemeniz, sizlerin desteğini hissederek oynayacağız.  

Video’nun tamamına göz atmak isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. PMWI 2021’de canlı yayınlarına katılarak Türkiye’yi Desteklemeyi unutmayın! 


İlginizi Çekebilir:

PUBG, evrenini genişletmek için Adi Shankar ile animasyon projesi oluşturacak!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel