Connect with us

Espor

PUBG Mobile 2.8 Yama Notları yayımlandı

PUBG Mobile versiyon 2.8 şimdi oyunda!

PUBG Mobile 2.8

Dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu bulunan ve her geçen gün popülerliğini daha da arttıran PUBG MOBILE, oyun içi yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Yeni gelen güncelleme ile birlikte oyun içerisine birçok yenilik geliyor. Yepyeni oyun mekanikleri, yeni PVE düşmanlar ve yeni temalı bölgeler ile PUBG MOBILE oyuncularına eğlenceli bir oynanış sunmaya devam ediyor.

World of Wonder oynanış güncellemeleri ile oyundaki hataları düzelten ve dengeleyen PUBG MOBILE, kullanıcılarına KFC x PUBG MOBILE İş Birliği ile muhteşem bir etkinlik de sunuyor.

Diğer güncelleme notlarına PUBG MOBILE sitesinden ulaşabilirsiniz.

PUBG MOBILE Versiyon 2.8

Önemli Güncellemeler

 1. Yeni Temalı Mod Zombi Hattı: Eğlenceli zombi kuşatmasını deneyimle! Cadılar Haftasına özel oyun içi sürprizleri de kaçırma!
 2. World of Wonder Güncellemeleri: Yeni zombi PvE oynanış özelliği, World of Wonder’da sevimli evcil hayvanlar olarak oyna ve birçok ilginç eseri deneyimle!
 3. Silah ve Ek Güncellemeleri: Yeni bir yakın dövüş silahı olan Hançer oyuna eklendi. Ayrıca FAMAS, AUG, ACE32 ve Mk12 gibi sevilen silahlar güncellendi!
 4. Klasik Mod Güncellemeleri: Yaratıcılık Modu’na gelen önemli güncellemeler, Yoldaş İzleme Sistemi ve ek iyileştirmeleri, şimdi daha da iyi bir oyun deneyimi sunacak!

Yeni Temalı Mod: Zombi Hattı

Eğlenceli bir zombi kuşatması!

Oynanabileceği tarihler: 05/09/2023, saat 02:00 (UTC+0) – 06/11/2023, saat 20:59 (UTC+0)

Desteklenen haritalar: Erangel, Livik ve Miramar

1. Yeni Temalı Bölge: Aerolith Laboratuvarı

Araştırma yapmak amacıyla Aerolith civarında hızla bir laboratuvar kuruldu. Ancak, Aerolith buraya hastalık bulaştırdı ve yaşanmaz hâle getirdi. Geriye sadece malzemeler ve mutantlar kaldı. Otomatik olarak bir Canlanma Kartı elde etmek için laboratuvara gir. Laboratuvarın içinde gizlenen büyük ve tehlikeli yaratığa ise dikkat etmelisin.

 • Aerolith bir Öfkeli Vahşi çıkarmaya hazırdır. Laboratuvarda geri sayım başladığında, Öfkeli Vahşiyi güçlendirmek için laboratuvarda bulunan mutantları kendine çekmeye ve toplamaya başlar.
 • Öfkeli Vahşi geri sayım bittiğinde ortaya çıkar. Geri sayım sırasında toplanan mutant sayısı arttıkça Öfkeli Vahşinin Sağlığı, yıkım gücü, büyüklüğü ve tehlike derecesi artar!
 • Öfkeli Vahşiyi zayıflatmak için Aerolith’in mutantları toplamasına engel ol. Çok sayıda malzemenin sahibi olmak için ise onu yen!

2. Tehlikeli Yaratıklar

 • Mutantlar

Enfeksiyon bölgesinde mutant grupları dolaşır, ancak bunlar basit davranışlar sergiler ve görece daha zayıftır. Oyuncular için ciddi bir tehdit teşkil etmezler. Ayrıca, aşırı derecede zayıflamış olan bedenleri nedeniyle, oyuncular mutantların dengesini kolayca bozabilir veya saldırarak ya da araçla çarparak onları uçurabilir. Öldüklerinde bazı malzemeler düşürürler.

 • Vahşiler

Güçlü ve uzun Vahşilerin enfeksiyon bölgesi içinde yalnız başlarına dolaştığı görülebilir. Kaslı sağ kollarını keskin bir kılıç veya dayanıklı bir zırh olarak kullanabilirler. Kolları kılıç biçimindeyken geniş menzilli ve kesici şekilde, zırhlı biçimdeyken ise yüklenerek saldırı yaparlar. Onları uzun süre sersemletmek için zırhlarındaki zayıf noktayı dikkatle belirle ve oraya saldır.

İki saldırı da karşılarındaki oyuncular için tehlikeli ve ölümcüldür. Onlarla mücadele ederken dikkatli olmak ve çeşitli silahlardan iyi faydalanmak gerekir. Vahşiler öldüklerinde çok sayıda malzeme düşürürler.

 • Yırtıcılar

Enfeksiyon bölgesi içinde, kurnaz ve çevik Yırtıcılar gizlice dolaşır. Keskin pençeleri olan bu çok çevik düşmanlar, ince yapılarına rağmen tıpkı birer suikastçı gibi sürekli oyunculara saldırırlar. Karşı saldırı anını tespit etmeden önce onların davranışlarını ve saldırı yöntemlerini sabırla izle. Daha iyi sonuçlar elde etmek için kafalarında bulunan zayıf noktayı vurmaya çalış. Yırtıcılar da öldüklerinde çok sayıda malzeme düşürürler.

3. Temalı Ögeler

 • Mutasyon Eldiveni
  • Mutasyona uğramış silahları almak için zombileri öldür. Bu ögeler Aerolith Laboratuvarı’nda da çıkar.
  • Güçlü yakın saldırılar yapan devasa kollara sahip olmak için Mutasyon Eldiveni’ni kuşan. Kollar ağır hasar verir ve canavarları daha da fazla sersemletir.
  • Bu öge kuşanıldığında, oyuncular yükleme yapıp havaya sıçradıktan sonra havadayken bir iniş noktası seçip seçili noktaya hızlı bir şekilde inerek Büyük Darbe ile vurabilir ve çok ciddi alan hasarı verebilirler. Ayrıca, düşmanlarla savaşırken bu öge ile bir kemik duvarı oluşturabilir ve onu siper olarak kullanabilirsin.

 • Mutasyon Kılıcı

  • Mutasyona uğramış silahları almak için zombileri öldür. Bu ögeler Aerolith Laboratuvarı’nda da çıkar.

  • Kolunu geniş menzilli yakın kesme saldırıları yapan, güçlü bir kılıca dönüştürmek için Mutasyon Kılıcı’nı kuşan. Bu kesme saldırıları ağır hasar verir ve zombileri daha da fazla sersemletir.

  • Bu ögeyi kuşanan oyuncular nişangâh yönüne doğru hücum ederek bir Çılgın Depar saldırısı gerçekleştirebilir ve yolları üzerindeki düşmanlara belirli miktarda hasar verebilirler. Onu hızlı hareket etmek için de kullanabilirsin.

 • Manyetik Uçuş Kaykayı

  • Manyetik Uçuş Kaykayı, Aerolith Laboratuvarı’nda öge olarak ortaya çıkar. Bu ögeyi aldıktan sonra, hızlı öge menüsünden veya Sırt Çantanın içinden kullanabilirsin. Bir Manyetik Uçuş Kaykayı üzerinde hareket etmek için onu kullan.
  • Güç ve yapı bakımından önemli geliştirmeler yaptığımız kaykay hem kara hem su üzerinde gidebilir ve haritada hızla dolaşma imkânı verir. Ek olarak, havadayken etkileyici manevralar yapabilir.

 • Özel Hareket Kartı

Aerolith Laboratuvarı’nda bir Özel Hareket Kartı alma ihtimalin vardır. Sadece maçta kullanabileceğin yeni ve özel bir Hareket elde etmek için bu kartı kaçırma.

4. Cadılar Haftası Sürpriz Oynanış Unsurları

 • Cadılar Haftası yaklaştıkça laboratuvarda giderek daha fazla parti ögesi görünmeye başlıyor ve enfeksiyon kaynağı da değişikliklere uğruyor.
 • Dans Eden Zombi enfeksiyon bölgesinde dolaşmaya başlıyor ve kendi dans partisini başlatıyor. Dans Eden Zombi’ye yaklaş ve onunla dans et!

KFC x PUBG MOBILE İş Birliği Oynanışı

Oynanabileceği tarihler: 02/10/2023, saat 02:00 (UTC+0) – 06/11/2023, saat 23:59 (UTC+0)

Desteklenen haritalar: Erangel, Livik, Miramar ve Nusa

1. KFC Restoranları

Çeşitli haritalarda tek başına yapılar olan KFC restoranları ortaya çıkacak. Onları haritanın belirli bölgelerinde bulabilirsin.

Oyuncular KFC restoranlarında Klasik malzemelerin yanı sıra özel KFC ögeleri bulabilir ve etkileşimli KFC sipariş verme kiosklarında yer alan oynanış özelliklerini deneyebilirler.

2. Özel KFC Yenileme Ögeleri

Özel KFC yenileme ögeleri, Klasik yenileyicilerin daha hızlı kullanılan, gelişmiş sürümleridir. 4 farklı öge vardır: KFC İçeceği, KFC Tavuk Parçaları, KFC Tavuk Kovası ve KFC Tavuk Yemeği.

 • KFC İçeceği: 60 Enerji yeniler. Kullanmak 4 saniye sürer.
 • KFC Tavuk Parçaları: 75 Sağlık yeniler. Kullanmak 4 saniye sürer.
 • KFC Tavuk Kovası: Sağlığı tamamen yeniler. Kullanmak 6 saniye sürer.
 • KFC Tavuk Yemeği: Nadir bir öge. Sağlığı ve Enerjiyi tamamen yeniler. Kullanmak 6 saniye sürer.

3. KFC Sipariş Verme Kiosku

 • KFC restoranlarında, özel bir malzeme dükkânı olarak KFC sipariş verme kioskları ortaya çıkar. Bu kiosklar özel KFC yenileyici ögeleri satar.
 • Oyuncular Jeton kullanarak istedikleri ögeleri satın alabilirler.
 • Bu ögeler için satın alma sınırı bulunur.

İlginizi Çekebilir:

Dijirad Esports yeni PUBG kadrosunu duyurdu

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor