Connect with us

PUBG Mobile

PUBG Mobile x Arcane iş birliği ile popüler yayıncılar bir araya geldi

Thaldrin, Naru, Kozmik Karınca, Egoist Pati ve daha birçok sevilen yayıncı ve esporcu karşı karşıya geldi.

PUBG Mobile x Arcane iş birliği ile popüler yayıncılar bir araya geldi

Son yılların en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile ile League Of Legends dünyasının arka planını anlatan ve kısa sürede oldukça büyük bir hayran kitlesi toplayan Netflix animasyon dizisi Arcane, geçtiğimiz günlerde bir iş birliği hayata geçirmişti ve bu detayları sizler ile paylaşmıştık.

Popüler iki isim arasındaki iş birliği sayesinde hayata geçirilen Arcane modu, 20 Kasım Cumartesi gününün akşam saatlerinde oldukça heyecanlı bir etkinliğe de ev sahipliği yaptı. Arcane Modu Yayıncı Turnuvası ile birlikte League Of Legends yayıncıları ile PUBG Mobile yayıncıları toplamda 10 takım oluşturarak karşı karşıya geldi.

Thaldrin, Crystal, Naru, ve daha birçok esporcunun haricinde Barış G, İzemco, Kozmik Karınca, Egoist Pati ve daha birçok isim yer aldı.

Toplamda üç karşılaşmanın oynandığı gecede sevilen isimler kıyasıya mücadele etti. Barış G ve Kassadins Creed ekibi iki karşılaşmada çorba parasını alan takım olarak toplamda 85 puan ile birinci olurken, Vural Uzun ve Keno ekibi 1 çorba parası kazanarak ikinci sırada yer aldı.

Toplamda iki saat süren etkinliği aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/tMO-4S9mGNI


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile 1.7 güncellemesi ile oyuncu taşıma sistemi geliyor!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG Mobile