Connect with us

LoL

Arcane’in ilk sezonu sona erdi! Arcane 2. Sezon ne zaman çıkacak?

Sevilen dizinin ilk sezonu sona erdi!

Arcane'in ilk sezonu sona erdi! Arcane 2. Sezon ne zaman çıkacak?

League Of Legends dünyasında geçen Netflix animasyon dizisi Arcane, 3 farklı aşamanın ardından tamamen yayınlanmış oldu. Piltover ve Zaun kentleri arasındaki sert çatışmanın ortasındaki iki kız kardeşin hikayesini anlatan dizi, toplam dokuz bölüm ile ilk sezonunu tamamlamış oldu. IMDb üzerinde toplamda 33 bin oylama ile 10 üzerinden 9.4 puan alan dizi, sona ermesi ile birlikte sevenlerinin Arcane 2. Sezon ne zaman çıkacak? sorusu sorulmaya başlandı.

Arcane 2. Sezon ne zaman çıkacak?

Arcane yeni sezonu ile ilgili en net bilgilerden biri sevilen isim Dora “Stratera” Özsoy sayesinde geldi. 12 Kasım tarihinde popüler dizinin yapımcıları ile bir röportaj gerçekleştiren Özsoy, yapımcılara “Arcane’e daha fazla sezon gelecek mi yoksa bu 9 bölüm hikayeyi tamamlayacak mı?” sorusunu sormuştu.

Dizinin yapımcılardan Christian Linke, Özsoy tarafından kendisine yöneltilen soruya şu şekilde cevap verdi:

“Sanırım şimdilik, hazırladığımız bu bölümlerin nasıl karşılanacağına dair çok meraklı ve endişeliyiz. Kesinlikle fikirlerimiz, hayallerimiz ve planlarımız var ama aynı zamanda sorumluluk sahibi olmamız gerekiyor. Yıllar süren ve çok fazla kişinin çalıştığı bir şey hazırladık. Doğru yolda olup olmadığımızı, hikayelerimizi anlatmak için doğru görüşün, tonun, stilin bu olup olmadığını öğrenmek için neler olduğunu ilk önce görmemiz gerekiyor. Bu yüzden kasım ayında bekleyip gözlemlemek istiyoruz. Ama evet Arcane şu anda olduğu kadar başarılı kalmaya devam ederse bu kesinlikle bir hayalin gerçekleşmesi olur ve daha fazla hikaye keşfetmek isteriz çünkü kullanabileceğimiz çok fazla karakter var.”

[Güncelleme: 21.11.2021 – 11:30]

Bu içeriği sizler ile paylaşmamızdan kısa süre sonra herkes tarafından merakla beklenen haber geldi. Arcane’in resmi sosyal medya hesaplarından yapılan duyuru ile birlikte sevilen animasyon dizisinin 2. sezonu onaylandı.

Yapılan paylaşımda dizinin ikinci sezonunun prodüksiyon aşamasında olduğundan başka bir detay verilmese de, daha detaylı bilgi yine Dora “Stratera” Özsoy’dan geldi. Attığı Tweet’te Özsoy, dizinin ikinci sezonunun 2022 yılına yetişmeyeceğini duyurdu.

Arcane 1. Sezon Bölümleri

  1. zıtlıklarla dolu bir dünyaya hoş geldin
  2. Bazı gizemler gizli kalmalı
  3. Değişim için şiddet uygulamak
  4. Gelişme günü kutlu olsun!
  5. Herkes düşmanım olmak istiyor
  6. Bu duvarlar yıkıldığında
  7. Kahraman çocuk
  8. Yağ ve su
  9. Yarattığın canavar

Sizler Arcane yeni sezonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Arcane 2. Sezon gelmeli mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve yüzbinlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Arcane, 38 farklı ülkede en çok izlenen dizi oldu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL