Connect with us

LoL

Tactical, 2022 sezonu için TSM’le anlaştı!

Genç nişancı Tactical tekrardan TSM’de!

Tactical

TSM, 2022 sezonu için Edward “Tactical” Ra ile anlaştığını duyurdu. Organizasyonun paylaştığı Tweet’e göre bu kadroda yaptıkları ilk değişiklik!

18 Kasım’da Team Liquid, Alphari ve Tactical ile yollarını ayırdığını duyurmuştu. TL ile birlikte genç nişancı iki kez LCS finaline çıkmış, 2019 ve 2020 yıllarında da Dünya Şampiyonası sahnesinde boy göstermeyi başarmıştı.

“LCS 2022 sezonu için ilk değişikliğimizi yapıyoruz. Çoğuna tanıdık gelecek isim Tactical, başlangıç nişancımız olacak.

TSM FTX’e tekrardan hoş geldin!”

Eski takımından ayrılmasının üstünden sadece 2 gün geçmesine rağmen Tactical kendine TSM ile birlikte tanıdık bir yuva bulmayı başardı. Burada tekrardan eski takımı ile buluşan oyuncu önceki gibi akademi kadrosunda değil başlangıç beşlisinde yer alıyor olacak.

Koç, orta koridor ve destek arayışları süren TSM’in bu konumlarda da adımlar attığı biliniyor. Eski Honh Kong Attitude koçu Chawy ile anlaşmaya yakın oldukları bilinen organizasyon destek rolünde de Mikyx ile anlaşmaya çok yakın.

2021 sezonunda Dünya Şampiyonası’nı ve LCS finallerini kaçıran ekip, eski tanıdık yüzlerle bir kadro kurup önümüzdeki mevsim şampiyonluk için yarışacak gibi görünüyor!


İlginizi Çekebilir!

Arcane’in ilk sezonu sona erdi! Arcane 2. Sezon ne zaman çıkacak?

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL