Connect with us

Espor

PUBG Mobile Galata Kulesi güncellemesi için bir de Çakal ve Reckol’dan şarkı geldi

Oyuncuları heyecanlandıran güncelleme için bir de şarkı yayınlandı.

PUBG Mobile Galata Kulesi güncellemesi için bir de Çakal ve Reckol'dan şarkı geldi

Geçtiğimiz haftalarda ekibimizden Mustafa Alpay Ateş, sevilen mobil oyun PUBG Mobile’a İstanbul’un incilerinden biri olan tarihi Galata Kulesi’nin ekleneceğini sizlere aktarmıştı. Oyuncular tarafından heyecan ile karşılanan PUBG Mobile Galata Kulesi güncellemesi ardından bir de bu güncelleme için Çakal ve Reckol ikilisinden bir şarkı geldi.

Son yılların en popüler rap müzik sanatçıları arasında yer alan Çakal ve Reckol ikilisinin parçası 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutladığımız gün yayınlandı. Altyapısı yvng.demo, OziBeats ve casap4u tarafından hazırlanan şarkının video klip tarafında ise yönetmenliği Burak Kılıçkaya üstlenmiş durumda.

PUBG Mobile Galata Kulesi güncellemesi için özel şarkı: 112

Galata Kulesi Erangel haritasında!

Duyurulması ile birlikte Türkiye’deki oyuncular tarafından heyecan ile karşılanan güncellemesi sonrası Galata Kulesi PUBG Mobile’ın Erangel haritasına eklenmişti. Bu güncellemenin kutlanması adına ise PUBG Mobile Türkiye oyunculara “GALATA2022”, “29102022”, “CUMHURIYET2022” ve “99YIL” gibi PUBG Mobile Redeem kodları ile hediyeler dağıttı.

Tüm bu detaylara ek olarak eğer oyunda daha iyi nişan almak istiyorsanız, PUBG Mobile silah sekmeme ayarı 2022 nasıl yapılır? yazımıza hızlıca göz atabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile Global Championship 2022 formatı ve grupları belli oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor