Connect with us

Güncel

PUBG Mobile ve Alan Walker iş birliği resmi olarak duyuruldu!

PUBG Mobile, Alan Walker ile iş birliklerinin tarihini açıkladı.

PUBG Mobile, yıllar boyunca çeşitli figürler, şirketler ve şovlarla iş birliği yaptı ve bunların arasına bir yenisini daha kattı. McLaren, Tesla, BLACKPINK ve Resident Evil gibi bazı popüler birliktelikler göze çarpanlar arasında yer alıyor ve tüm bu ortaklıklar oyunun ününe katkıda bulundular.

PUBG Mobile ve Alan Walker arasında duyurulan resmi iş birliğinin tarihini sonunda açıklandı. 2 Hafta önce paylaşılan bir video gönderisi ile Alan Walker’ın, PUBG Mobile’e geri döneceği belirtilmişti:

“#ThrowbackTuesday bir şey olabilir mi? Kendimiz istiyoruz, çünkü sonunda @alanwalkermusic’in PUBG MOBILE’a geri döndüğünü paylaşabiliyoruz! Daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin…”

PUBG Mobile, resmi sosyal medya hesaplarındaki bir gönderiyle iş birliğinin tarihini duyurdu:

“Sizi duyduk oyuncular. 7 oyun modunu geri getirmek sizin için yeterli olmadıysa… efsane Alan Walker PUBG MOBILE’a geri dönüyor! 23 Eylül’de Walker’s Encore için bizi izlemeye devam edin!”

Paylaşılan bu gönderiye göre, Walker’s Encore 23 Eylül’de geri dönüyor. İş birliği hakkındaki daha fazla ayrıntının çok yakında açıklanması bekleniyor ve oyuncular tüm yenilikler hakkında güncel kalmak için PUBG Mobile’ın resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirler.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi ile yeni oyun modu geliyor!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel