Connect with us

Espor

Pyosik’in gözlerinde dolar işareti göründü!

Sezon arasının en heyecan verici dedikodularından biri Pyosik’ten geldi

Pyosik

DRX’in League of Legends Dünya Şampiyonası kazanan kadrosundan bir oyuncu Kuzey Amerika’ya uçmaya hazırlanıyor. Blix.gg’den Alejandro Gomis’in bugün verdiği bir habere göre Hong “Pyosik” Chang-hyeon, Team Liquid ile sözlü bir anlaşmaya vardı ve önümüzdeki sezon için LCS’de takımın başlangıç ​​ormancısı olmaya hazırlanıyor.

https://twitter.com/anonimotum/status/1597889466571505665?ref_src

En son rapora göre Pyosik, eski SKT T1 dünya şampiyonu Jang “MaRin” Gyeong-hwan tarafından yönetilen ve kuruluşun 2023 için planladığı tam Korece konuşan kadroyu tamamlayacak.

Bağımsız gazeteciler Brieuc Seeger ve Travis Gafford’a göre Park “Summit” Woo-tae, Liquid’in en iyi başlangıç ​​oyuncusu olarak NA’ya dönecek. Orta koridor ve ADC pozisyonları için Liquid, Harry “Haeri” Kang ve Sean “Yeon” Sung’un akademi ekibinden terfi ettirileceğini onayladı. Jo “CoreJJ” Yong-in’de başlangıç ​​desteği olacak.

Oyuncu, DRX dışında başka bir takımda hiç oynamadı. Akademi takımından başladı ve son iki yılda ana takıma hızla terfi etti.

Dünya Şampiyonasından geriye kalanlar ve Pyosik

2021’deki bazı hayal kırıklığı yaratan sonuçların ardından Pyosik, DRX ile neredeyse kaçırdıkları LCK playofflarından Worlds 2022’yi kazandıkları mucize yolculuğun tam olarak ortasındaydı. İnanılmaz bir sezona rağmen, Kim “Zeka” Geon-woo, Hwang “Kingen” Seong-hoon ve Kim “Deft” Hyuk-kyu diğer takımlarla çoktan anlaşmaya vardığından, DRX kadrosu birbirine bağlı kalamadı.

Pyosik’in Liquid’e katılması halinde BeryL, Dünya Şampiyonası kazanan takımdan hiç bir yere gitmeyen tek oyuncu olacak.


Luger’li CLG geçtiğimiz mevsimki kadrosunu koruma kararı aldı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor