Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Red Bull Flick’te ikinci eleme zamanı!

Red Bull Flick’te ikinci eleme zamanı!

Türkiye’nin en büyük CS:GO kapışması olan Red Bull Flick kıyasıya bir rekabete sahne olmak üzere yola çıktı. İlk elemesi 6 Aralık’ta çevrimiçi olarak gerçekleştirilen turnuvada sıradaki eleme 12 Aralık’ta düzenlenecek. Toplamda 64 takım play-off turuna kalacak ve şampiyonluk mücadelesine devam edecek. Red Bull Flick ile ilgili daha fazla bilgi Redbull.com/flick adresinde.

Türkiye’nin en büyük CS:GO kapışması olan Red Bull Flick, ikinci şampiyonunu bulmak için çıktığı yola kaldığı yerden devam ediyor. Amatörden profesyonele tüm oyunseverler, yılların eskitemediği CS:GO’da 2’ye 2 formatında Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele ettikleri turnuvada ikinci eleme heyecanı 12 Aralık’ta yaşanacak. Çevrimiçi olarak gerçekleşecek 5 elemeden ikincisi olacak elemede takımlar play-off turuna kalmaya çalışacak. Red Bull Flick için özel tasarlanmış 5 farklı oyun modu sunan haritalarda gerçekleştirilecek elemeler sonunda başarılı olan toplam 25 takım, yine çevrimiçi gerçekleştirilecek play-off aşamasına katılmaya daha önceden hak kazanan 39 takım arasına katılacak.

Son 19 takım aranıyor

Red Bull Flick; CS:GO’da takım arkadaşı ile beraber hünerlerini sergilemek ve Türkiye’nin en iyisi olmak isteyenlerin kıyasıya mücadelesi şubat ayında Gaming İstanbul Oyun Fuarı’nda (GİST) başlamıştı. GİST ve sonrasında gerçekleştirilen şehir elemeleri sonrasında 39 takım play-off turuna yükselmeyi başarmıştı. 6 Aralık’ta gerçekleştirilen ilk elemede ise 5 takım daha play-off turuna katılmaya hak kazandı. Play-off’a katılmaya hak kazanacak son 20 takım ise 12, 13,19 ve 20 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek çevrimiçi elemelerde belirlenecek. 

Final heyecanı 26 Aralık’ta

Play-off turunda rakiplerini geçen son 4 takım ise 26 Aralık’ta gerçekleştirilecek büyük finalde Red Bull Flick’in ikinci şampiyonu olmak için mücadele edecek. Şampiyonu belirleyecek final mücadelesi Red Bull’un Twitch kanalı twitch.tv/redbulltr’den naklen yayınlanacak. Oyunseverler, Red Bull Flick’le ilgili detaylı bilgiye RedBull.com/flick adresinden ulaşabilecek.

 

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive