Connect with us

Espor

Turkish Pro açılıyor!

Turkish Pro açılıyor!

13 Aralık 21.00’de tecoNe, cNed, Aslanm4shadv, aimdll, mini, lurz, Rogu, Cinar, Deepmans ve isa’nın katılımıyla gerçekleşecek gösteri maçı ile rekabetçi sistem tanıtılacak. 14 Aralık 10.00 itibarı ile de Silver – Gold ve Diamond olmak üzere üç farklı hub üzerinden Turkish Pro mücadelesi başlayacak.

Open Grubu, Immortal rütbeye kadar herkesin katılabileceği açık bir grup olacak ve kendini geliştirmek isteyen oyuncuların yükselmesi için bir fırsat tanıyacak.

Open grubunda mücadele etmek için tıklayın!

Elite Grubu, immortal-radyant arası oyuncular için üst düzey bir rekabet ortamı sağlayacak. Bu gruba katılım ise başvuru sistemi üzerinden ilerleyecek. Gold grubuna katılmak için Turkish Pro discorduna katılarak #elite -başvuru kanalında bulunan başvuru formunun doldurulması gerekiyor.

Elite grubu

Legends Grubuna ise Türkiye’nin önde gelen VALORANT oyuncularından oluşan bir grup. Bu gruba katılabilmek için Gold grubunda oyuncuların kendilerini kanıtlamaları ve en iyilerin arasında yer edinebileceklerini göstermeleri gerekiyor.

Legends grubu

Bu mücadele tabii ki yanında çeşitli ödüller de getiriyor. Corsair ödül sponsorluğunda Gold ve Diamond grupları birbirinden güzel oyuncu ekipmanlarının sahibi olabilecek.

Turkish Pro’ya katılmak için discordlarına katılıp katılım linklerini görüntüleyebilir, veya başvurularınızı yapabilirsiniz.

Herkese şimdiden bol şans!

Turkish Pro Discord kanalına katılmak için tıklayın!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor