Connect with us

Espor

Regnum Carya Esports, FUT Esports oyuncularının formalarını satın aldı

.@FUTesportsgg ile @EsportsRegnum depremden etkilenen insanlar için önemli bir adım attı.

Regnum Carya Esports, FUT Esports oyuncularının formalarını satın aldı

VALORANT’ın partner takımlarından arasında yer alan FUT Esports, Türkiye’yi BBL Esports ile birlikte Brezilya’da gerçekleştirilen VALORANT Champions Tour 2023: LOCK//IN São Paulo turnuvasında temsil ediyor. Temsilcimizin mücadelesi devam ederken, ülkemizde 6 Şubat Pazartesi günü yaşanan 2 deprem için Regnum Carya Esports ile ortak bir adım atıldı.

25 Şubat Cumartesi gününün akşam saatlerinde FUT ekibinin sosyal medya hesapları yapılan paylaşımda, Regnum Carya Esports’un, FUT Esports VALORANT takımı oyuncularının Brezilya’daki karşılaşmalarına çıkarken giydiği formalarını 50.000 Türk Lirası karşılığında satın aldığı duyuruldu.

Toplamda 86.000 lira depremzedelere destek için bağışlandı

Yapılan açıklamada belirtilene göre FUT Esports ile Regnum Carya Esports arasındaki bu el sıkışma, ülkemizde yaşanan deprem felaketinin yaralarını sarmak için tutarın tamamının depremzedelere bağışlanması adına yapıldı.

Formalar hakkındaki açıklamanın devamında FUT Esports, 23 Şubat Perşembe günü İstanbul’daki ESA Arena’da düzenlenen Watch Party etkinliğinde satılan FUT ürünlerinden elde edilen 36.000 liralık gelir ve Regnum Carya Esports’a gerçekleştirilen 50.000 liralık satış ile 86.000 liraya ulaşan miktarın depremzedelere yardım amaçlı bağışlandığını duyurdu.

Regnum Carya Esports: “Herhangi bir koşul olmaksızın sizlere hediye edeceğiz”

Konu hakkında Regnum Carya Esports ise resmi hesaplar üzerinden yapılan paylaşımda “Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor dönemde bizlerde depremden etkilenen vatandaşlarımıza destek olmak adına aldığımız bu özel formaları, herhangi bir koşul olmaksızın sizlere hediye edeceğiz.” sözlerine yer vererek, satın alınan bu formaların taraftarlara hediye edileceğini açıkladı.

Regnum Carya Esports yöneticilerinden Murat Bayraktar yaptığı paylaşımda bu adım ile ilgili düşüncelerini Bu anlamlı günde bulunduğum için çok mutluyum, yaraları beraber saracağız. sözleri ile aktarırken, FUT Esports’un kurucu ortaklarından Cesur Sünnetcioğlu ise Regnum Carya yöneticilerini etiketleyip, “Çok değerli düşünceli dostlar” dedi.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Sistem Gereksinimleri 2023: VALORANT Kaç GB?

VALORANT Ajanları tam liste! VALORANT kaç tane ajandan oluşuyor?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor