Connect with us

Espor

Rekkles All-Star’daki konumunu devretti

Rekkles büyük bir cömertlik yaptı.

Fnatic’in hatta EU LCS’in muhtemelen en favori oyuncusu olan Rekkles All-Star’a seçildi. Seçilmesi de favori olduğunu kanıtlıyor fakat Rekkles son hareketiyle takım arkadaşı Broxah’a resmen jest yaptı. Yaptığı bu jest ile Rekkles All-Star’da seçilip Las Vegas’a gitme hakkını takım arkadaşı olan Broxah’a verdi.

Daha önce Rekkles’ın All-Star oylamasında oy istemediğini ve bunun yerine fanlarına takım arkadaşı olan Broxah’a vermelerini söylediğini belirtmiştik. Bugün çıkan sonuçlara göre birinci olan Rekkles, sadece 2 oyuncunun All-Star etkinliğine gidebileceğini bildiğinden gelen sonucu reddetti. Sonucunda Rekkles ortadan çıktı ve sıralamada üçüncü sırada olan Broxah All-Star etkinliğine gitme şansı yakaladı.

Oynadığı oyunlarda Worlds 2018 boyunca birçok insanı coşkuyla yerinden kaldıran Fnatic; önce 6 galibiyet ve 1 mağlubiyet ile grup aşamasında kendi grubunda birinci geldi, ardından çeyrek finalde Edward Gaming’e karşı kazandığı mücadele ile yarı finallere yükselmeye hak kazandı. Bu noktada en favori takımlardan biri olarak düşünülen Fnatic’in yine takımına çekip en favori oyuncusu olan Rekkles da takımından aşağı kalmadı.

İlginizi çekebilir: GBM: “Diğer takımlarla görüşmek için SuperMassive’den izin aldım”

Önce Rekkles Twitter’dan şunları belirtti:

“All-Star davetini reddedeceğim, ki bu da @BroxahLoL’un kilidi açıldı demek. Oylar için teşekkürler.”

Rekkles’ın paylaştığı bu duruma karşın şükranlarını sunan Broxah, önce tweet’in altına “Teşekkürler bay Rekkles” yazdıktan sonra kendi attığı tweet’te şöyle dedi:

“Bu erken saatlerde @RekklesLoL bana üçüncü olarak bitirdiğim All-Star etkinliğinde yerimi alabilir misin diye sordu. Açıkçası teklife hayır diyemedim ve fanlarına takım arkadaşı için oy vermesini söylemesi ve şimdi de bana yerini vermeye karar vermesine müteşekkirim.”

“Ayrıca %11 oy aldığım için çok gururlandım, Fnatic’e katıldığımdan beri artan desteğim gerçekten hayret verici. Bütün fanlarıma çok teşekkür ederim, süpersiniz. EU LCS’i Las Vegas’da temsil etmek için çok heyecanlıyım!”

Bütün bunların sonucunda görülüyor ki; Rekkles sadece oyunculuğu ile değil, takım arkadaşlarına olan yardımseverliğiyle ve cömertliğiyle de favori bir oyuncu olmayı hakediyor. Şimdi gözler SKT Bang ve C9 Sneaky’de.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor