Connect with us

Apex Legends

Respawn, Apex Legends Emergence’nin ilk splitini bir hafta uzattı

Bir haftadır devam eden sunucu sıkıntıları sebebiyle sezonun ilk spliti bir hafta uzatıldı.

Respawn Apex Legends

Respawn, yaklaşık bir haftadır devam eden sunucu arızaları nedeniyle normalde 21 Eylül’de bitecek olan Emergence’nin ilk splitinin bitiş tarihini bir hafta uzatarak 28 Eylül’e aldı.

Topluluktaki birkaç önde gelen ses, geliştiriciden bir haftalık sunucu kararsızlığına yanıt olarak sezonun ilk dereceli bölümünü uzatmasını istedikten sonra, Respawn bugün ilk splitin bitiş tarihini tam bir hafta ileri çektiğini söyledi. Ancak geliştirici, oyuncuların sunuculara bağlanamamasına neden olan sorunların 22 Eylül’e kadar sürebileceğini de ekledi.

Apex Legends oyuncularının da bir haftadır tecrübe ettiği gibi, Apex Legends sunucuları yaklaşık bir haftadır kararsız ve lag’lı durumda. Oyuna bağlanan oyuncular daha oyuna giremeden veya silahları loot ederken oyundan kopuyor ve bir daha bağlanamıyorlar. Respawn’ın son getirdiği güncelleme ile birlikte yaşanan bu sorunlara oyunun geliştiricileri hala bir çözüm bulabilmiş değil.

Yaklaşık bir haftalık sürecin ardından artık oyuncular firmaya daha da yüklenmeye başladı ve en azından bu splitin, devam eden sorunlara yanıt olarak uzatılmasını istediler. Bu oyuncuların içerisinde LuluLuvely, NiceWigg gibi yayıncılar da yer aldı. Firma geçtiğimiz gün yaptığı açıklama ile sezonun ilk splitinin bir hafta uzatıldığını söyledi.

Emergence sezonu sona erdiğinde, oyuncular en yüksek sıradaki bölümlerine göre ödüller alacaklar. Örneğin birinci splitte Elmas’a ulaşan oyuncular, ancak ikinci bölümde yalnızca Platinum’a ulaşırlarsa bile sezonun sonunda Elmas ödüllerini alacaklar.


Gambit Esports G2’yu 2-0 yenerek Berlin büyük finaline adını yazdıran ilk takım olmayı başardı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends