Connect with us

Espor

Riot Games, 2021 League of Legends Dünya Şampiyonası için ev sahibi şehirleri açıkladı

Riot Games turnuvanın büyük finalleri Shenzhen’de oynanmadan önce Çin’in beş kentinde turnuvayı düzenleyecek.

Riot Games

Riot Games, bu yıl 2021 League of Legends Dünya Şampiyonasına ev sahipliği yapacak beş şehri açıkladı . Bu sonbaharda Çin genelinde gerçekleştirilecek olan etkinlik, Şanghay, Qingdao, Wuhan, Chengdu ve Shenzhen’de yapılacak.

Worlds 2021, 6 Kasım’da Çin’in en büyük beşinci şehrinin kalbinde 60.000 kişiyi ağırlayabilen bir mekan olan Shenzhen şehrinin Universiade Spor Merkezi’nde Çin’deki  yapılacak etkinliğin büyük finaliyle sona erecek .

Worlds 2021 yinelemesi, profesyonel Lig tarihinde turnuvanın Çin’de gerçekleştirileceği üçüncü kez olacak. Turnuva geçen yıl Çin’de yapıldı ve aslında bu sezon Kuzey Amerika’ya gitmesi gerekiyordu, ancak Riot bu sezon “canlı spor deneyimini başlangıçta amaçlandığı gibi ülke çapındaki hayranlara getirmek” için elinden gelen her şeyi yapmak istedi. geçen yaz yapılan bir açıklamaya .

Geçen yıl, turnuva tamamen Şanghay’da oynandı. COVID-19 kısıtlamaları nedeniyle büyük finallere sınırlı sayıda taraftarın katılmasına izin verilirken. Ön hazırlık aşaması, grup aşaması, çeyrek final ve yarı finallerin her biri, hiçbir taraftarın katılımı olmadan oynandı.

Dünya Şampiyonası en son 2017 yılında normal sağlık koşullarında Çin’de oynanırken. Maçlar Wuhan, Guangzhou ve Şanghay’da oynanırken, etkinliğin büyük finalleri Pekin’de yapıldı.

2021 League of Legends Dünya Şampiyonası için bir başlangıç ​​tarihi henüz açıklanmadı.

Abbedagge ve FBI, LCS Yaz Mevsimi’nde en yüksek KDA’ya sahip oldular!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde haftanın en çok izlenen karşılaşmaları belli oldu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor