Connect with us

Espor

Riot Games sunucuları çöktü! VFŞL 2021 Yaz Mevsimi 5.Haftada da sekteye uğradı

League Of Legends sunucularında yaşanan sorun nedeniyle VFŞL 2021 Yaz Mevsimi 5.Hafta sekteye uğradı.

Riot Games sunucuları çöktü! VFŞL 2021 Yaz Mevsimi 5.Haftada da sekteye uğradı

Riot Games hem VALORANT hem de League Of Legends oyunlarının sunucuları ile ilgili son zamanlarda sık sık sorun yaşamaya devam ediyor. Son yapılan duyuruya göre VFŞL 2021 Yaz Mevsimi 5.Hafta 1.Gün içerisinde yaşanan teknik sıkıntılar nedeniyle ara verilmek zorunda kalındı.

LoLespor resmi sosyal medya hesapları tarafından yapılan duyuruya göre League Of Legends sunucularında yaşanan sıkıntılar nedeniyle karşılaşmalara ara verilmek zorunda kalındı.

Organizasyon tarafından paylaşıma “Ekibimiz konuyla ilgili çalışmalarını sürdürüyor, gelişmeleri hesabımızdan paylaşmaya devam edeceğiz. ” sözleri ile devam edilirken, konu ile ilgili gelişmelerin LoLespor’un sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılacağı da belirtildi.

Geçtiğimiz hafta da Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2021 Yaz Mevsimi 4.Hafta 1.Gün içerisinde bir sunucu problemi yaşanmış, etkinlikte bir saatlik bir ara verilmek zorunda kalınmıştı.

Resmi League Of Legends hesabından da açıklama geldi

VFŞL’de karşılaşmalara ara verilmesinin ardından resmi League Of Legends hesabından da sunucularda yaşanan sorun hakkında bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada “Oyun sunucularının üzerinde bulunduğu internet ağında yaşanan bir problemden ötürü yaşanan bağlantı sorunlarının farkındayız.” sözleri kullanılırken, ekiplerin sorunu çözmek için çalıştığı, bu süreçte dereceli sıralar ve Clash’e erişimin durdurulduğu söylendi.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile Temmuz ayı ban raporu yayımlandı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor