Connect with us

Güncel

Riot Games Toplumsal Etki Fonu’nu duyurdu!

Riot Games Toplumsal Etki Fonu resmen başladı.

Riot Games Toplumsal Etki Fonu
Riot Games Toplumsal Etki Fonu

Riot Games Etkinlikleri

Riot Games, son yıllarda sürekli olarak devam ettirdiği yeni içerik ve etkinliklere bir yenisi daha ekleyerek Yıldız Muhafızı etkinliğini duyurmuştu. Etkinlik ile birlikte gelen etkinlik kartları da çoğu oyuncu tarafından verdiği ödüller nedeniyle satın alınıyor. Diğer etkinliklerden farklı olarak bu sefer Riot Games, bu etkinlik kartının satın alınmasının farklı ve özel bir nedeni olduğunu da duyurdu.

Riot Games Toplumsal Etki Fonu

League of Legends, Teamfight Tactics, Wild Rift ve Legends of Runeterra’ya gelen Yıldız Muhafız etkinliğinin kartları ile birlikte Riot Games’in sosyal bir projesi olan Toplumsal Etki Fonu’nu da resmen duyurdu. Resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada ise bu açıklamalar yapıldı:

Dostluğun gücü her şeyin üstesinden gelebilir. Hadi hep birlikte ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatalım.

Riot Games, 14 Temmuz ve 16 Ağustos tarihleri arasında alınan etkinlik kartlarından elde edilen gelirin %20’sini ImpactAssets ortaklığıyla kurulan Riot Games Toplumsal Etki Fonu’na aktaracak.

ImpactAssests ile beraber kurdukları Riot Games Toplumsal Etki Fonu bu şekilde resmen tanıtıldı.

Siz de bu fona katkı da bulunmak istiyorsanız 14 Temmuz – 16 Ağustos tarihleri arasında etkinlik kartı satın alarak katılabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile 2.1 versiyonu ile silahlar güncelleniyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel