Connect with us

Güncel

Riot, LoL’ün bir sonraki şampiyon güncellemesinin Jax ve Rell’e ait olduğunu doğruladı

Riot’un çalışmalarında şampiyonlardan birinin diğerine göre çok daha büyük bir güncelleme alması bekleniyor.

Riot

Riot Games’in bugün yaptığı açıklamaya göre, yakın gelecekte orta kapsamlı güncellemeler alacak olan sonraki iki League of Legends şampiyonu Jax ve Rell. İki şampiyon, son aylarda olası güncellemelerle ilgili tartışmalarda sık sık gündeme geldi ve şimdi, değişiklikler nihayetgeliyor gibi görünüyor.

LoL’ün baş şampiyon tasarımcısı August Browning’den bir tweet geldi, yakın zamanda LoL’ün en yeni şampiyonu K’Sante’nin oyuna gelmesine yardımcı olan Daniel “Maxw3ll” Emmons ile birlikte Jax için bir güncelleme üzerinde çalıştığını doğruladı. Browning’e göre Stephen “Raptorr” Auker şu anda Rell’in güncellemesi üzerinde çalışıyor.

Browning’e göre Riot, Jax’a gelen değişikliklerin nispeten küçük olmasını bekliyor ve güncelleme çoğunlukla ultisine odaklanıyor.

Rell’in yeniden düzenlenmesinin ayrıntıları geçen ay sızdırıldı. Bu sızıntıya göre, Rell’in ultisi Mıknatıs Fırtınası onun E’si olurken, Ferromancy: Crash Down (W) yeni ultisi olacak. Pasifinde ve bağlı olduğu şampiyonlarla etkileşim biçiminde de değişiklikler beklenebilir.

Ayrıca Browning, ekibin “Neeko’yu unutmadığından” ve şampiyonun daha önce planlanan orta kapsam güncellemesini “gelecek yılın başlarında” alacağından bahsetti. Neeko’nun orta kapsam güncellemesi ilk olarak Ağustos ayında yayınlandı. 2022’de sekiz orta kapsamlı güncelleme yapıldı ve bunların en sonuncusu Syndra’ya aitti .

Jax ve Rell’in güncellemelerine şu anda bir çıkış tarihi verilmedi, ancak hayranlar iki şampiyonun ilgili değişikliklerini 2023’ün başlarında almasını bekliyorlar.


Turkcell eMilli Takım Seçmeleri’nde sıra büyük finalde

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel