Connect with us

Rocket League

Rocket League ilk sezon eşyaları oyunda kullanılabilir duruma getirildi!

Rocket League ilk sezon eşyaları yayında!

Rocket League ilk sezon

Rocket League ilk sezon eşyaları oyunda kullanılabilir hale getirildi!. Rocket League’in son koleksiyonu yayında. Oyuncular bugünden itibaren Birinci Sezon Serisinden yeni Insidio Savaş Arabası ve Hedef Patlaması gibi öğeler toplamaya başlayabilirler. Bu sezonki ödüller tekerleklerden ve çıkartmalardan hedef patlamalarına ve yeni bir süper otomobile kadar çeşitli öğeler içerir. Kozmetik tasarımlarının her maçın sonunda düşme şansı vardır ve oyuncular, uygunluk durumuna bağlı olarak oyun içi mağazadan eşyaları kendileri satın alabilirler.

Seri Bir otomobil, Peregrine TT’nin yakın bir kuzeni olan Insidio’dur. Nemesis gibi diğer arabaları belli belirsiz anımsatan sportif, kompakt bir araca benziyor. Rocket League’in resmi Destek sayfası, Insidio’nun isabet kutusu ile güncellenmedi, ancak boyutu, Peregrine TT, Nemesis veya Guardian savaş arabalarına benzer bir Dominus isabet kutusunu işaret ediyor.

Insidio büyük olasılıkla en başından itibaren bazı süslemelerle gelecek, ancak yeni seride ayrıca yeni araba için özel bir çıkartma var: Octane’ın Slimline’ına benzer Silencer.

Seri aynı zamanda bir bükülme ile popüler Draco tekerleklerine benzeyen Dire Wolf tekerleklerini de getiriyor: Ejderha yerine bir kurtla tepeli. Ne yazık ki, Draco’ya son bir dokunuş ekleyen akkor alevler Dire Wolf’ta yok. Koleksiyonda ayrıca Stipple Gait Black Market çıkartması, Almagest ve Deep Six animasyonlu çıkartmaları ve BuffySugo gol patlaması bulunuyor. İkincisi, tavşan kulakları olan “aşırı hareketli” bir araba ve oyuncular gol attığında bir kalp işareti gösteriyor – Neo Tokyo için mükemmel, ancak başka hiçbir yere sığmıyor.

Oyuncuların Rocket League ilk sezon eşyalarını elde etmenin üç yolu vardır: ya doğrudan Öğe Mağazasından satın alarak, Taslak oluşturarak ya da diğer oyuncularla ticaret yaparak. Taslaklar sistemi, bununla birlikte, öğelerin başka türlü olabileceğinden çok daha pahalı olduğu anlamına gelir, çünkü bunları üretme maliyeti artar.


Yeni Prime Gaming VALORANT ganimeti belli oldu

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Rocket League