Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Royal Bandits ESEA MDL Season 28’de yer alacak!

LDLC, ESEA MDL Season 28’den çekilme kararı aldı.

Ülkemizi uluslararası CS: GO arenalarında başarıyla temsil eden ekiplerden Royal Bandits, ESEA MDL Season 28‘de yer alma hakkını elde etti.

ESEA Main Season 27 beşincilik maçında Fransız temsilcisi dizLown‘a 2-0 mağlup olarak turnuvayı altıncı sırada tamamlayan temsilcimiz, MDL 28. Sezon turnuvasına katılma hakkını elinden kaçırmıştı. Ama geçtiğimiz gün alınan bir haber tüm umutları yeniden yeşertti desek kesinlikle yanlış olmaz. ESL Pro League Season 7’de gösterdiği başarısız performanstan ötürü puan durumunun son sırasında yer alan Avrupa ekibi LDLC, ESEA MDL Season 28’den çekilme kararı aldı. Böylelikle de 27 takımın mücadele edeceği turnuvada takım sayısı 26’ya düştü. Lig yönetiminin Main Season turnuvasını altıncı sırada bitiren ekibe davet göndermesiyle birlikte temsilcimiz Royal Bandits, turnuvada yer alma hakkını tekrardan elde etmiş oldu.

https://twitter.com/rylbandits/status/995751050962403328

ESEA MDL Season 28 ne zaman başlayacak?

Toplamda 27 takımın mücadele edeceği turnuvanın 21 Mayıs Pazartesi günü başlayacağı konuşuluyor. Şunu da söylemek gerekiyor ki, bu sezonki ESEA MDL turnuvasının ESL Pro League ile bir bağlantısı olmayacak. Turnuvada sadece para ödülü verilecek ve ödül havuzu toplam $37.000 olacak.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive