Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

s1mple: “ELEAGUE ve Major’ı kaybettikten sonra daha sıkı çalıştım”

Takımı Natus Vincere ile BLAST Pro Series Copenhagen’da şampiyonluğa ulaşan Aleksandr “s1mple” Kostyliev, bu önemli galibiyetin ardından HLTV.org’a konuştu. Organizasyonu değerlendiren s1mple, ELEAGUE ve major’ı kaybetmelerinin ardından daha sıkı çalıştığını belirtti.

mirage’da kırılma anı

mirage haritasındaki kırılma anı hakkında yorumlar yapan s1mple, karşılaşmadan önce rakiplerinin iyi okuduklarını söylerken, “Onları başlangıçta iyi okuduk sadece, sonra standardı oynadık ve mid üzerinden oynayacaklarını biliyorduk.” yorumunda bulundu. Takım arkadaşı flamie’nin kendileri adına force round’ta oynadığı enfes oyunu kırılma anı olarak nitelendiren s1mple, “o andan itibaren mirage haritasını kazanabileceğimizi hissettik” dedi.

Daha önce grup aşamasında NiP ile karşılaştıklarını söyleyen s1mple, finalin inferno haritasındaki ayağında rakiplerinin neler yapacaklarını bildiklerini söyledi. Natus Vincere’ın inferno haritasında baskın bir oyun ortaya koymasının ardından NiP’nin mevcut taktiğini değiştirip oyuna ortak olduğunu belirten s1mple bu durumun site kontrolünden kaynaklanabileceğini düşünüyor.

Ayrıca EPICENTER’da kaçan MVP’lik üzerine de konuşan yıldız oyuncu, FaZe karşı şansız bir final oynadıklarını söyledi. ELEAGUE ve Major sonrasında daha sıkı çalıştığının altını çizen s1mple, takımının herhangi bir round’ta ona ihtiyacı olabileceğini bildiğini belirtti. Bu yüzden her gün çalıştığını belirten oyuncu, her geçen gün daha iyi olmayı hedefliyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive