Connect with us

Espor

S2G Esports şampiyonluk özel formasını tanıttı

S2G Esports formasını tanıtması ile birlikte gündem oldu.

S2G Esports şampiyonluk özel formasını tanıttı

Özellikle PUBG Mobile alanında elde ettikleri başarılar ile birlikte sık sık gündemimize gelen S2G Esports, şu sıralar bu başarılara bir yenisini eklemek üzere PUBG Mobile World Invitational 2023’de mücadele ediyor. Heyecan tavan yapmışken, takım şampiyonluk özel formasını da tanıttı.

S2G Esports’un şampiyonluk özel forması için yapılan tanıtım duyurusu bugün yani 11 Haziran Salı günü takımın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bir paylaşım ile birlikte yapıldı.

Siyah ve altın sarısı renklerinin hakim olduğu formada sponsorlar ile birlikte Mustafa Kemal Atatürk’ün imzası dikkat çekiyor. Formanın satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor.

S2G Esports şampiyonluk özel formasını tanıttı

S2G Esports ile G2 Esports formalarının benzerliği gündem oldu

S2G tarafından yeni formalarına dair bir paylaşım yapılmasının ardından, formanın G2 Esports’un forması ile benzerliği en çok yöneltilen eleştiriler arasında oldu.

Gelen eleştiriler üzerine Twitter üzerindeki bir Tweet’e cevap veren S2G Esports Genel Menajeri Sevinç Yivci, şöyle konuştu:

“Bu forma özelinde şunu söyleyebilirim şampiyonluğun hemen ardından tasarlanmış ve aylardır duyurulmayı bekleyen bir tasarımdı. Çok yakın bir tarihte yeni sezon formamızı duyuracağız tüm bu düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi dikkate alarak özenle, dikkatle çalıştığımız bir forma oldu. Yeni sezon formamızı sizinle paylaşmayı ve düşüncelerinizle tüm süreci tekrar şekillendirmeyi heyecan içinde bekliyorum. Eleştirilerinin birçok noktasında çok haklısın umarım kısa zamanda duyurabilir ve senden pozitif anlamda da yorumlar görmeyi çok isterim. Elbette o tasarımda da eksiklerimiz ve dikkat etmemiz gereken noktalar olacaktır. Yine eleştirilerinizi dikkate alarak üzerine eklemeler yaparak kusursuza yakın yeni birçok forma duyuracağız zaman içinde.”

S2G Esports forması ne anlama geliyor?

Tüm bunlara ek olarak yapılan duyuruda S2G Esports forması anlamına da oldukça detaylı bir şekilde yer verildi. İşte formanın elementlerinin anlamları:

  • “Formamız altın rengini, o unutulmaz anı hafızalarımızda her an canlı tutsun diye şampiyonluk kupamızdan aldı.
  • Birlikte çıktığımız yolda sloganımız olan “Slay together, stay together.” her zaman olduğu yerde hırsımızı simgelemeye devam ediyor.
  • Sağ kolumuzda ise Endonezya’nın Jakarta kentinde tarih yazdığımız, şanlı bayrağımızı dalgalandırdığımız, Dünya’nın en iyisi olduğumuzu herkese kanıtladığımız Şampiyonluk kupamız yerini aldı.
  • Dünya Şampiyonu takımımızın logosunun etrafına eklediğimiz defne dalı çelenk, yaz kış yeşil kaldığı için ölümsüzlüğün ve kalıcılığın simgesi, başarı ve şerefin göstergesidir.
  • En önemlisi de kendisini milletine adamış, bağımsızlık yolunda karşısına çıkan tüm güçlüklere direnmiş, yaşamına sığdırdığı büyük başarılarla başka milletlere örnek, yolunda yürüyen biz gençlerin ilhamı olmuş Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasını ve sözünü gururla formamızda taşıyoruz.”

Sizler bu forma hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce G2 Esports forması ile ne kadar benzer? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile Redeem Kod Nasıl Kullanılır? PUBG Mobile kod kullanma

PUBG Mobile liyakat yükseltme nasıl yapılır? Liyakat sistemi nasıl çalışıyor?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor