Connect with us

Espor

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. hafta 2. gün maçları başlıyor!

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. hafta heyecanı 2. gün maçlarıyla devam ediyor.

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. hafta
Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. hafta

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. hafta heyecanı devam ediyor!

Dün yani 30 Temmuz Cumartesi gününde oynanan Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. hafta 1. gün maçlarının ardından bu heyecanlı haftaya 2. gün maçları ile devam ediyoruz. İlk günün sonunda NASR Esports 13-0’lık serisini yakalayarak daha önce örneği az bulunan bir performans göstermeyi başardı. Hemen liderlik koltuğunun arkasına saklanan Denizbank İstanbul Wildcats ise, kötü gidişatına devam eden Beşiktaş Esports‘u yenerek 11. galibiyetini elde etmişti. Peki haftanın ikinci gününde bizi neler bekliyor? Hemen birlikte bakalım:

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. hafta fikstürü belli oldu!

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. hafta 2. gün maçları

31 Temmuz Pazar:

  • 14.00 – Info Yatırım Aurora vs Fenerbahçe Espor
  • 15.00 – NASR Esports vs Denizbank İstanbul Wildcats
  • 16.00 – Beşiktaş Esports vs Galakticos
  • 17.00 – Dark Passage vs Papara SuperMassive Blaze
  • 18.00 – 5 Ronin vs Galatasaray Espor

Haftanın en önemli maçını içinde bulunduran 7. hafta 2.gün mücadeleleri de bu şekildeydi. Sizce NASR Esports vs Denizbank İstanbul Wildcats maçında galip kim olacak? NASR Esports‘un kazanması durumunda lider ekip, 14-0’lık bir seri yakalayarak ligin birinciliğini sağlam bir şekilde korumuş olacak. Ancak Denizbank İstanbul Wildcats ekibi kazanmayı başarırsa, rakibinin mükemmel gidişatına engel koymuş olacak ve liderlik için kendilerine bir şans yaratmış olacaklar.

Bunlara ek olarak, Galakticos ve Papara SuperMassive Blaze takımları da bu hafta playoff sıralamaları için kendi çaplarında çok önemli karşılaşmalardan galip gelmek için vadiye inecek. Fenerbahçe Espor ise, Info Yatırım Aurora‘ya karşı galip gelebilirse, rakibiyle puanlarını eşitlemiş olacak. Sizce haftanın dikkat çeken takımları olmayı başaran ekipler kimler olacak? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Siz de bu heyecana katılmak için LoLespor resmi Twitch ve Youtube kanalları üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz. Haftanın sonuçlarında görüşmek üzere!


İlginizi Çekebilir:

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. hafta 1. gün maçları tamamlandı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor