Connect with us

Espor

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi’nde beklenmeyen ayrılık! 5 Ronin Slot hakkını kaybetti

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi’nde beklenmeyen bir ayrılık yaşanıyor.

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi'nde beklenmeyen ayrılık! 5 Ronin Slot hakkını kaybetti

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi için çoğu takım yeni attığı adımları duyurduğu dönemde beklenmeyen bir haber lig yönetiminden geldi. Yapılan son duyulara göre 5 Ronin ligde bulunan Slot hakkını kaybetti.

Espor severleri şaşırtan haber 30 Mayıs Salı gününün akşamında ligin resmi sosyal medya hesapları üzerinden duyuruldu. Belirtilene göre gerekli süre içerisinde yeni sezondaki kadrosunu teslim etmeyen takım, Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi slot hakkını kaybetti.

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi’ni 8 takıma çıkarmak için çalışmalar devam ediyor

Lig yönetimi tarafından yapılan açıklamada arzularının yaz mevsimini tekrardan 8 takım ile devam ettirmek olduğu belirtilirken, bu amaç yolunda çalışmalara başlandığı da duyuruldu.

Önceliğin lig standartlarına uygun bir takım ile bu sezon da 8 takımla devam etmek olduğunun kaydedildiği açıklamanın devamında lige uygun bir takım bulunamaması alinde önümüzdeki sezonun 7 takım ile birlikte oynanacağı bilgisi paylaşıldı.

Sefa Kuru: “Haberi de buradan öğrendim”

5 Ronin’in Slot hakkını kaybettiğinin açıklanmasının ardından gözler siyah kırmızılı takıma döndü. Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden henüz herhangi bir açıklama yapılmazken, takımın sahibi Sefa Kuru duygu ve düşüncelerini kişisel Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Paylaştığı Tweet’e Kuru, ne diyeceğini bilmediğini belirterek başlayıp, şöyle devam etti:

“Sonu böyle olmamalıydı. Çok daha önce bırakabilseymişiz keşke. Yorumları okumak yüreğimi burkuyor. Pek bağım kalmamıştı, böylece hiç kalmamış oldu, haberi de buradan öğrendim. Çok üzüldüm. Çok emek verdim bu takıma. Olmadı, beceremedik demek ki. Nasip.” 


İlginizi Çekebilir: 

Yeni sezonda Galakticos’un orta koridoru Aljoša “Milica” Kovandžić’e emanet

LoL Sezon Ortası Dönem güncellemesi karşınızda!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor