Connect with us

Espor

Şampiyonluk Ligi 5. hafta karşılaşmaları başlıyor

Şampiyonluk Ligi 5. hafta karşılaşmaları bugün başlıyor!

Şampiyonluk Ligi 6. hafta

League of Legends Türkiye sahnesinde heyecan dur durak bilmeden devam ediyor. Şampiyonluk Ligi 5. hafta mücadeleleri 19 ve 20 Şubat tarihlerinde oynanacak maçlar ile gerçekleşecek. İşte bu hafta Sihirdar Vadisi’nde karşı karşıya gelecek takımların listesi.

Şampiyonluk Ligi’nde zirve mücadelesinin süreceği 5. hafta, bugün oynanacak karşılaşmalar ile başlayacak. Saat 14’te başlayacak fastPay Wildcats vs Galatasaray Espor mücadelesi ile başlayacak 1. gün karşılaşmaları saat 18.00’daki son karşılaşma olan 5 Ronin vs Dark Passage mücadelesi ile sona erecek.

2. gün ise heyecan kaldığı yerden devam edecek ve yine 14.00’da ilk karşılaşma ile başlayacak. Team Aurora vs Fenerbahçe Espor karşılaşması ile başlayacak 2. gün karşılaşmaları haftaya noktayı koyacak Galatasaray vs NASR Espors karşılaşması ile sona erecek. Haftanın genel fikstürü ise aşağıdaki şekilde:

Şampiyonluk Ligi 5. hafta 1. gün karşılaşmaları

  • 14:00 – fastPay Wildcats 1 – 0 Galatasaray Espor
  • 15:00 – Galakticos 0 – 1 Beşiktaş
  • 16:00 – Nasr Esports 1 – 0 Fenerbahçe Espor
  • 17:00 – Papara SuperMassive Blaze 1 – 0 Team Aurora
  • 18:00 – 5 Ronin 0 – 1 Dark Passage

Şampiyonluk Ligi 5. hafta mücadeleleri öncesinde zirvede 6 Galibiyet 2 Mağlubiyeti bulunan fastPay Wildcats ve onunla aynı galibiyet/mağlubiyet sayısı paylaşan Dark Passage ve Team Aurora yer alıyor. Bakalım haftanın sonunda zirve aynı mı kalacak yoksa yeni isimler mi göreceğiz. Tahminlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor