Connect with us

Espor

Şampiyonluk Ligi elemelerinde oyuncular takım içerisinde ne konuştu?

Xico profesyonel oyunculuğu bırakıp müzisyenlik yapmalı!

Şampiyonluk Ligi elemelerinde oyuncular takım içerisinde ne konuştu?

Bu aralar oyuncular tarafından sık boğaz edilen Riot Games ve LoLespor, Şampiyonluk Ligi Ses 1-2 video serisinin yeni bir bölümünü takipçileri ile paylaştı. 2018 Kış Mevsimi Finali’nde yapılan büyük değişiklik oyunculardan çok fazla olumsuz tepki almıştı. Daha sonra bu olumsuz geri dönüşleri değerlendiren Riot Games Türkiye ekibi, etkinliği biletleri satmaya karar verdi.

Şampiyonluk Ligi Çeyrek Final heyecanı giderek artıyor

Ses 1-2’nin bu bölümünde ise HWA Gaming’in orta koridor oyuncusu Xico’nun kadife sesi ile fazlaca karşılaşıyoruz. Ayrıca Beşiktaş Esports’un ŞL elemelerindeki CAP karşılaşmasında seride öne geçmesini sağlayan ilk maçtaki Team Fight’ların birkaçının gerçekleştiği sırada oyuncuların ne konuştuğuna şahit oluyoruz.

Sizlere Trix ve Xico’nun söylediği Adele – Someone Like You ve Big Shaq’ın Mans Not Hot şarkısı ile veda ediyoruz. İyi seyirler!

LoLespor’un açıklaması:

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi takımları maç içinde neler konuşuyor, takım savaşlarında nasıl iletişim kuruyor? Ses 1-2’nin 11. bölümü karşınızda! Vodafone FreeZone 2018 Kış Mevsimi Elemeleri’nde oynanan maçlardan takım içi konuşmaları dinliyoruz!

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor