Connect with us

Espor

Sangal Esports kadın VALORANT takımının yeni ismi casteLL0 oldu

Sangal Esports kadın VALORANT takımının yeni ismi Hazım Orhun “casteLL0” Dalbeyler oldu.

Sangal Esports kadın VALORANT takımının yeni ismi casteLL0 oldu
Görsel: twitter.com/sangalgg

Geçtiğimiz dönemde birden fazla kez bünyesinde yaşanan ayrılıklar ile gündemimize gelen Sangal Esports kadın VALORANT takımına bu sefer yeni bir isim katıldı. Yapılan son duyuruya göre Hazım Orhun “casteLL0” Dalbeyler kadın VALORANT kadrosuna koç rolünde dahil oldu.

Gerçekleştirilen bu transfer, 7 Haziran Salı gününün akşam saatlerinde Sangal Esports’un resmi sosyal medya hesapları üzerinden “Yeni Kadın VALORANT koçumuz olarak Hazım Orhun “casteLL0” Dalbeyler’in aramıza katıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.” sözleri ile birlikte duyuruldu.

Takımdan mayıs ayında ayrılan Anıl “Noffe” Turan’ın görevini üstlenecek olan Dalbeyler, geçtiğimiz dönemde FUT Esports’un kadın VALORANT kadrosunda koç olarak görev almıştı. Kariyerinin daha öncesinde ThunderBolts Gaming, Şahangiller Espor, fastPay WildCats ve Death Trap gibi birçok takımın CS:GO kadrosunda yer alan casteLL0’ya espor dünyasından birçok kişi iyi dileklerini iletti.

Sangal Esports kadın VALORANT takımı

Liquipedia’nın verilerine göre casteLL0’nun takıma katılmasının ardından Sangal Esports kadın VALORANT takımı kadrosu aşağıdaki gibi şekillendi.

  • Eylül Sudem “Miyori” Sarıoğlu
  • Nehir “Anva” Dinçer
  • Esra “Cleopatra” Çolak
  • Hazım Orhun “casteLL0” Dalbeyler (Koç)

İlginizi Çekebilir:

VALORANT 4.11 Yama Notları yayınlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor