Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Sangal Esports’un maçı var! Ligde galibiyet serisi yakalamak adına önemli karşılaşma!

Saat 21:00’de @sangalGG’nin maçı var! Karşılaşma canlı olarak @rootthegamer’in sunumu ile ekranlara geliyor!

sangal

ESEA Advanced League‘de şimdiye kadar 3 maça çıkan temsilcimiz Sangal Esports, ikinci maçında KPI Gaming karşısında aldığı şanssız mağlubiyet haricinde performans olarak izleyicileri oldukça memnun etti.

Özellikle geçtiğimiz uzun zaman dilimi boyunca eski performansından uzak olan Ahmet “paz” Karahoca’nın eski günlerini andırması, izleyicileri ve takımı ekstra olarak motive eden şeylerden biri. paz’ın yükselen performansı ile birlikte tüm takım ekstra motive olurken, bu durum yıldız oyuncunun takım arkadaşlarının da performansının yükselmesine neden oldu.

Kaptan Engin “MAJ3R” Küpeli’nin de inanılmaz bireysel oyunlara imza atmasının yanı sıra, takımın son maçlardaki istatistikleri de göze çarpan şeylerden biri. Bizlerin bildiği Sangal Esports, oyunu bazı oyuncuların üzerine kuruyor ve yalnızca bu oyuncuların frag almalarına ve bireysel olarak oynatılmalarına odaklanıyordu. Fakat son maçlara baktığımızda tüm takımın istatistikleri oldukça dengeli. Yani bu da yalnızca istatistiklere bakan biri için bile ekibin artık yeniden gerçek bir “takım” olmaya başladığının belirtisi.

35. sezonunda Advanced League’e artık veda etmek isteyen ve MDL biletini kapma niyetinde olan Sangal, ligin erken aşamasında toplayabildiği kadar puan toplamak zorunda. Bu sebeple geçtiğimiz sezonda olduğu gibi yakalanacak bir galibiyet serisi oldukça önemli.

Galibiyet serisi yakalamak adına temsilcimiz, bugün saat 21:00’de coREA ekibiyle karşı karşıya gelecek. Son karşılaşmada olduğu gibi Train haritasında oynanması temsilcimiz adına hem avantaj hem de bir dezavantaj. Sangal’ın haritaya hazır olması bir yana, rakibin Train haritasında neler yaptığımızı bilmesi küçük bir dezavantaj olarak görünüyor. Sangal Esports’un bu akşam vereceği mücadeleyi Özgür “root” Alagül’ün sunumu ile canlı olarak izleyebilirsiniz!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive