Connect with us

Espor

Sangal Esports, yeni CS:GO takımını duyurdu

Beklenen kadro duyurusu yapıldı!

Sangal Esports, yeni CS:GO takımını duyurdu

Yaklaşık üç ay önce Sangal Esports CS:GO takımı bünyesinde yer alan Engin “MAJ3R” Küpeli, Ahmet “paz” Karahoca, Engin “ngiN” Kor ile ekibin koçu Canpolat “hardstyle” Yıldıran’ın ani bir karar ile kariyerlerine VALORANT üzerinde devam etmesinin duyurulmasının ardından Sangal’ın Counter-Strike Global Offensive alanındaki bir sonraki adımı merakla bekleniyordu.

Takımın taraftarlarının ve espor severlerin beklediği adım, 17 Ocak Pazartesi gününün akşam saatlerinde yapılan açıklama ile öğrenilmiş oldu. Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan videoda 5 kişilik yeni ekip tanıtıldı.

Belirtilene göre yeni sezonda Sangal Esports CS:GO takımını Efekan “S3NSEY” Topaloğlu, Caner “Soulfly” Kesici, Kornél “kory” Szedlár, Can “kyuubii” Kamber ve Robin “ScrunK” Röpke beşlisi oluştururken, koçluk görevini Tugay “TuGuX” Keskin oluşturacak.

Organizasyonun yöneticisi Emre Ergül tarafından Aralık ayında yapılan açıklamada Counter-Strike Global Offensive takımının mücadelesine DACH olarak geçen Almanya, Avusturya ve İsviçre bölgesinde devam edeceği duyurulmuştu.

Sangal Esports CS:GO takımı kadrosu

  • Efekan “S3NSEY” Topaloğlu
  • Caner “Soulfly” Kesici
  • Kornél “kory” Szedlár
  • Can “kyuubii” Kamber
  • Robin “ScrunK” Röpke
  • Tugay “TuGuX” Keskin (Koç)

İlginizi Çekebilir:

Emir Aral Galatasaray Espor organizasyonunun başına getirildi!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor