Connect with us

Espor

Sangal, kadın VALORANT takımının tüm operasyonlarını durdurdu

Sangal Esports takımı kadın VALORANT arenasına veda ediyor!

Sangal Esports kadın VALORANT takımını Purple ile güçlendirdi

IEM Road to Rio 2022: European RMR açık elemeleri kapsamında CS:GO kadrosu ile adından sıkça söz ettiren Sangal Esports, VALORANT alanında attığı son adımı 2 Ağustos Cuma günü Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile birlikte duyurdu.

Takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden Türkçe ve İngilizce olarak yapılan açıklamalarda belirtilene göre, 23 Ocak tarihinde hayata geçirilen kadın VALORANT takımı operasyonları için süresiz olarak durdurulma kararı alındı.

Yapılan açıklamada takımın aktif olduğu dönem hakkında “Takımımız kurulduğundan bu yana içinde bulunduğumuz turnuvalarla birlikte güzel heyecanlar yaşadık. Şu an geldiğimiz noktada Sangal olarak kendi içimizde birçok değişiklik ve yenilik yapıyoruz. Buna bağlı olarak önümüzdeki süreç için VALORANT kadın sahnesinden çekilme kararı aldık.” sözlerine yer verilirken, tüm oyunculara verdikleri emekler hakkında teşekkür edilip, kariyerlerinde başarılar dilemek unutulmadı.

Sangal kadın VALORANT takımının 3 oyuncusu teklifleri değerlendirecek

2 Eylül Cuma gününün akşam saatlerinde kırmızı siyahlı organizasyonun kadın VALORANT alanından çekildiği bilgisinin paylaşılmasının ardından bir başka duyuru daha geldi.

Yapılan ikinci duyuruda inaktif kadroda bulunan oyuncular, Narcius, Anva ve Miyori’nin sözleşmelerinin devam ettiği belirtilirken, 2 Eylül Cuma gününden itibaren transfer tekliflerine açık oldukları duyuruldu.


İlginizi Çekebilir:

Ping Esports kadın VALORANT takımını tanıttı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor