Connect with us

Espor

Sentinels’a iki yeni oyuncu Sacy ve pANcada

Sentinels yakında eski Valorant Champions 2022 kazananları Gustavo “Sacy” Rossi ve Bryan “pANcada” Luna ile sözleşme imzalayabilir.

Riot Games’in VCT 2023 sezonunda partner olduktan sonra, Kuzey Amerika organizasyonu Sentinals, yaklaşmakta olan Amerika ligi için bir kadro oluşturmaya çalışıyor.

Takımın yeni koçları Don “SyykoNT” Muir ve Adam “kaplan” Kaplan ve eski XSET oyuncusu Zachary “zekken” Patrone ile resmi olarak sözleşme imzalamasının ardından diğer iki oyuncu ile de anlaşmaya çalışıyor.

Sentinels, takımın ilk üyeleri Shahzeb “ShahZaM” Khan ve Michael “dapr” Gulino ile yollarını ayırmaya karar verdi. İki eski Masters Reykjavik 2021 şampiyonu, artık gelecek yıl için takım tekliflerine açıklar.

Sentinels, Valorant kadrosunu sacy ve pANcada ile tamamlamak üzere

Sacy ve pANcada, LOUD’un Valorant Champions 2022‘deki playoff serisinde mükemmel bir performans sergilediler. Brezilya takımı, Kuzey Amerikalı rakiplerini geride bıraktı ve büyük finalde OpTic Gaming’i 3-1 mağlup etti. Galibiyet aynı zamanda Brezilya’ya ilk uluslararası Valorant kupasını kazandırdı.

Tyson “TenZ” Ngo’nun da Sentinels de devam edeceği gözüküyor ancak anlaşma henüz kesinleşmedi. TenZ’nin organizasyonla sözleşmesi yıl sonunda sonuçlanacak.

Sacy ve pANcada büyük olasılıkla sırasıyla öncü ve kontrol uzmanı rollerini oynamaya devam edecek. Bu arada, zekken’in takımda düellocu olması bekleniyor. dephh, kadronun ek bir öncü veya kontrol uzmanı ajanına ihtiyacı olduğunda oynayacak. TenZ ise, gelecek sezonda gözcü rolü oynayacağı tahmin ediliyor.

Haberler ortaya çıktıktan sonra, takımın gözcü oyuncusu dapr, Twitter’da takım tekliflerine müsait olduğunu söyledi.

Dapr, “Sentinels bana yedek oyuncu olmayı teklif etti ve bana serbest oyuncu olarak da yeni bir takım arama hakkını da verdi” dedi.

Sentinels ve LOUD, gelecek yıl diğer sekiz takımla birlikte birbirlerine karşı yarışacaklar. İki takım da uluslararası ilk maçlarını Şubat ayında Brezilya’nın São Paulo kentinde yapılacak VCT 2023 turnuvasında yapacak .

Bilgisayar oyunları ve espor ile ilgilenen birisiyim bunları yazıya dökmeyi severim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor