Connect with us

Espor

shecreated RARE Esports ile anlaştı!

shecreated – RARE Esports anlaşmasına dair detaylar haberimizde!

Ülkemizin başarılı PUBG espor oyuncularından biri olan shecreated RARE Esports ile anlaştı.

Geçtiğimiz günlerde kişisel Twitter hesabı üzerinden Orgless takımından ayrıldığını açıklayan shecreated, RARE Esports ile anlaştı. Biz bu haberi yazarken transfer henüz resmiyete dökülmemişti. Ancak yine de detayları sizlere aktarıyoruz.

Starladder. com üzerinde bulunan RARE Esports takımına dün saat 19.03’te ”shecreated”ın katıldığını görüyoruz. Shecreated’ın takıma katılmasından dakikalar sonra site üzerinde mevcut adı olan ”IW_shecreated-” oyun içi adını ”RARE_shecreated” olarak değiştirdi.

Böylelikle RARE Esports tarafından henüz duyurulmasa da ”shecreated”ın RARE Esports ile anlaştığını görüyoruz. Organizasyon tarafı ise geçtiğimiz saatlerde sosyal medya kanalları üzerinden ”shecreated” ile anlaştığını duyurdu.

Organizasyon duyuru açıklamasında ”Yeni oyuncumuz Berat “Shecreated” Karşıdağ kiralık olarak Digital Athletics’ten aramıza katılıyor. Digital Athletics yönetim ekibine iyi niyetlerinden ve sürece olan katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Aramıza hoşgeldin!” sözlerine yer verdi.

Playerbros ekibi olarak her iki tarada hayırlı olmasını diliyoruz, shecreated’a gelecek kariyerinde başarılar dileriz!


Bu haber ilginizi çekebilir:

Playstation 5 satışları dünya çapında 10 milyonun üzerine çıktı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor